ZITICITY sama päeva transport

 

 

Kaup kätte samal päeval

ZITICITY teenust saad kasutada Tallinna linna piires E-L. Teenuse maksumus on 4,99 €. 

ZITICITY kuller toimetab Sulle kauba kätte tellimusega samal päeval juhul, kui teed tellimuse enne kella 17:00, tellimusel märgitud aadressil, v.a pühapäeviti. Kui tellimus on tehtud pärast kl 17:00, toimetab kuller tellimuse kohale järgmisel päeval, v.a laupäev (laupäeval pärast kl 17:00 tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval). Teenust saad kasutada vaid Tallinna linna piires ning ainult siis, kui kauba staatus on "Saadaval" (mitte "Tellimisel"). Jälgi tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi kauba kohaletoimetamisel.

Müüja ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Kaup antakse kulleri poolt ostjale üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame Sul kindlasti toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume ostjal vigastatud pakendiga tootest teatada e-maili teel pood@mysound2go.ee või OÜ Miterassa kontakttelefonil +372 6600131. Vigastatud pakendist tuleb teha viivitamatult fotod ning pakend säilitada kuni pretensiooni lahendamiseni.

Loading...

Sinu ostukorv