30-päevane vahetusõigus

Toode ei osutunud selliseks nagu lootsid?

Lisaks Euroopa Liidu poolt sätestatud 14-päevasele e-poest ostetud kauba tagastusõigusele pakub MySound2Go registreeritud füüsilisest isikust *püsiklientidele 30-päevast toote vahetusõigust. 30-päevane vahetusõigus kehtib kõlaritele või kõrvaklappidele, mis on soetatud MySound2Go kauplusest või MySound2Go e-poest ning Ostja on registreerinud ennast MySound2Go püsikliendiks. Kui 30 päeva jooksul selgub, et toode Sulle ei sobi, on Sul õigus see meie kaupluses vahetada mõne sobivama toote vastu, olenemata sellest, kas ostsid toote algselt kauplusest või e-poest. Toote vahetusõiguse mõte on pakkuda püsikliendist ostjale pikendatud tootega tutvumise aega juhuks, kui 14 päeva jääb liiga lühikeseks. Et veenduda toote olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Ostja käsitsema ja proovima toodet üksnes nii, nagu lubatakse seda tavapäraselt kaupluses proovides teha. Nimetatud võimalus ei ole mõeldud toote ajutiseks või püsivaks kasutamiseks (ainult proovimiseks). Selle ilmnemisel võib MySound2go vahetusest keelduda.

Kui tekib lisaküsimusi, siis pöördu meie klienditoe poole meiliaadressil pood@mysound2go.ee.

*Püsiklient on klient, kes on teinud ostu MySound2go e-poest või kauplusest ning registreerunud MySound2Go e-poe kasutajaks. 

Mis on tagastamise ja vahetamise erinevus?

Vahetusõiguse puhul on Sul 30 päeva aega kõrvaklappe või kõlareid proovida ning langetada oma otsus toote sobivuse osas. Kui selgub, et toode ei vasta ootustele, võid meie tootevalikust valida endale midagi sobivamat ning algse toote MySound2Go kaupluses uue vastu vahetada. Uus toode peab vahetuse hetkel olema sama hinnaga või kallim. Kui uus toode on kallim, tuleb Sul katta hinnavahe. Lisaks ei hüvitata Ostjale esialgseid ega ka vahetuse käigus tekkivaid transpordikulutusi.

Tagastusõiguse puhul on Sul seadusest tulenevalt 14 päeva aega, et otsustada, kas e-poest ostetud kaup Sulle sobib. Tagastusõigus kehtib kõikidele MySound2Go e-poest ostetud toodetele. Tagastusõiguse kohta loe täpsemalt siit.

Mida jälgida enne toote tagastamist/vahetamist?

Alati ava originaalpakend ettevaatlikult, seda kahjustamata, juhuks kui võib-olla soovid toote tagastada või vahetada.

Enne vahetamist veendu, et:

1. Toode oleks puhas ning see ei oleks saanud füüsiliselt kahjustada, puuduvad kasutamisjäljed

2. Kogu seadmega kaasas olnud lisavarustus (sh kaablid, patareid jm) ja dokumentatsioon oleks pakendis alleskorral

3. Originaalpakend oleks terve ning puhas

4. Ostutšekk oleks alles ning loetav

Kui esineb kõrvalekaldeid ülaltoodud nõuetest, on MySound2Go kauplusel õigus keelduda tagastusest või vahetusest.

 

Ostetud toote saab uue vastu välja vahetada ühe ostu kohta üks kord.

Loading...

Sinu ostukorv