Eluaegne tehniline tugi

Kui Sul peaks esinema probleeme või tekkima küsimusi seoses meilt ostetud tootega

Kehtiva garantii korral. Kui tootel on kehtiv garantii, saad ootamatu probleemi korral tuua toote tagasi MySound2Go T1 kauplusesse. Garantii ajal võta kindlasti kaasa ka ostutšekk. 

E-poest tehtud ostude korral saada meile kiri aadressil pood@mysound2go.ee, millele järgnevalt edastame Sulle edasised juhised seadme meile saatmiseks.

Kui meie oma meeskond ei suuda probleemi lahendada, vormistame garantiiremondi Sinu eest. Kui seade on remondist tagasi tulnud, võtame Sinuga ühendust, et see tagastada. Nii ei ole Sul vaja aega raisata ei saatmise ega ka vormistamise peale.

Seadet, millel esineb mehaanilisi kahjustusi, ei ole võimalik garantiiremonti saata ning seda käsitletakse remonti võtmisel garantiivälisena.

Mehhaanilise kahjustuse alla kuuluvad nt. veekahjustused (v.a. juhul,  kui. seadmele on tootja poolt antud veekindluse reiting), seadme väärkasutamisest tingitud kahjustused, telefonide puhul ekraani purunemine, jne.

Kui garantii on lõppenud. Nõu saad küsida meilt ka siis, kui toote garantii on juba lõppenud. Sel juhul pole ostutšeki olemasolu vajalik.*

Garantiivälisel seadmel tuleb Sul kindlasti tasuda esmane diagnostika ning mõnede tootjate puhul ka saatmistasu. Pärast esmast diagnostikat annab remondipartner meile teada remondi hinna, mille jaoks palume soovi korral Sinu kinnitust. Kui Sa remondi hinnaga ei nõustu, saadetakse seade meile tagasi ning me tagastame selle.

Kui seade on ostetud mujalt. Oleme oma ala spetsialistid ning valmis oma teadmiste piires Sind tehniliste murede korral aitama ka siis, kui oled oma seadme soetanud mõnest teisest kauplusest. Kõige kiirem viis üldiste tehniliste murede lahendamiseks on saata meile kiri aadressil pood@mysound2go.ee. Teisest kauplustest soetatud toodetele ei saa me kahjuks garantiiremonti pakkuda, kuid oskame Sind vajadusel edasi suunata ametliku remondipartneri poole.

Kui seade osutub remontimatuks

Kui seade osutub remontimatuks, siis jäta/too see meile, et seade jõuaks turvaliselt taaskasutusse. Lisaks saad tagastatud tootega MS2G kaupluse järgmiselt ostult soodustust. Selle kohta loe lähemalt meie Hoiame keskkonda lehte.

* Sama kehtib ka MySound2Go poega samas ruumis olevast Sony Center kauplusest soetatud kõlari, kõrvaklappide või nutiseadme puhul

Loading...

Sinu ostukorv