Transpordiviisid

Kauba tellimine MySound2Go T1 Mall of Tallinn kauplusesse

Kaupa saab tellida tasuta MySound2Go kauplusesse, valides tarneviisiks "Tulen ise järele T1 Mall of Tallinn". Selle tarneviisi puhul saad tellimuse kätte MySound2Go kauplusest E-P 10.00-21.00. Kauba saad enamasti kätte samal päeval, v.a kui tellimus on tehtud pärast kella 19:00, ja v.a pühadeaegsed erijuhud (vaata T1 Mall of Tallinn lahtioleku aegu pühade ajal T1 kodulehelt) või kui toote juures on ostmise hetkel märge "Tellimisel" või kui anname e-kirja teel teada hilisema kättesaamise aja.

 

Kauba tellimine Omniva või Itella SmartPost pakiautomaati

Kui Ostja soovib pakki saada kätte järgmisel päeval, siis tuleb ost teha tööpäeval (E-R) enne kella 15:00. Sel juhul jõuavad pakid eeldatavalt sihtkohta juba järgmisel päeval. Kui Ostja sooritab ostu pärast kella 15:00, jõuab pakk valitud automaati eeldatavalt ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse automaatidesse ülejärgmisel tööpäeval.

Pakiautomaadid asuvad mugavalt kaubanduskeskustes või nende läheduses. Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad ööpäevaringselt.

 

DPD kullerteenus (üle Eesti)

Kohaletoomise kulleriga on võimalik tellida ainult Eesti piires. Muudel juhtudel võta meiega ühendust e-posti pood@mysound2go.ee teel. 

Tellimuse kättetoimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Kullerit oodates hoia telefon käepärast ning ole kindel, et volitatud isik on kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Kättetoimetamise aeg on Harjumaal keskmiselt 2-3 päeva, mujal Eestis 3-4 päeva.

Ostja peab jälgima tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

Sama päeva transport ZITICITY kulleriga Tallinnas (ainult Tallinna linna piires)

ZitiCity kuller toimetab sulle kauba kätte tellimusega samal päeval juhul, kui tellimus on tehtud enne kella 17:00, tellimusel märgitud aadressil, v.a pühapäeviti. Kui tellimus on tehtud pärast kl. 17:00, toimetatakse tellimus kohale järgmisel päeval, v.a laupäev (laupäeval pärast kl 17:00 tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval). Teenust saab kasutada vaid Tallinna piires. Teenuse hind on 4.99 €.

NB! Enne kauba kohale toimetamist helistab kuller kontaktile ja lepib kohaletoomise aja kokku. Kullerit oodates hoia telefon käepärast ning ole kindel, et volitatud isik on kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas.

 

Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks Sinuni, anna sellest teada telefonil +372 6631366 või e-posti teel pood@mysound2go.ee, või pöördu MySound2Go kauplusesse.

 

Loading...

Sinu ostukorv