Meie lugu

Oleme tehnika valdkonnas tegutsenud juba üle 20. aasta. Kõik sai alguse Sony kaubamärgist, millele lisandusid aastate jooksul Bose, Bang & Olufsen kui ka teised brändid. Ning teekond ei piirdunud pelgalt jaemüügiga, vaid lisandusid ka teenused - kinotehnika paigaldus, üldhelindus, AV-lahendused. Nüüdseks oleme tehnikat paigaldanud näiteks Eesti Rahva Muuseumisse, Mustamäe Elamus Spaasse, Viimsi Spaasse, Kumusse, Viimsi Kinno, Tallinna Lennujaama ja mitmetesse teistesse avalikesse ruumidesse. Kõik see sündis ja sünnib siiani nime alt Miterassa.

Ühel hetkel aga mõistsime, et kõrvaklapi- ja kõlarimaailm on niivõrd lai ning põnev, et võiks väärida sügavamat tähelepanu. Lisandus ka mõte, et Eestis pole ühtki teist kauplust, mis keskenduks kõrvaklappidele ja kaasaskantavatele kõlaritele, pakuks ajakohast "igale maitsele" tootevalikut ning oskaks neil teemadel inimesi põhjalikult nõustada. Nii sündiski MySound2Go.

MEIE NÄGEMUS. Helil on jõud muuta meeleolu ja energiataset, inspireerida, pakkuda naudingut, aga ka teadmisi. Ka vaikus võib olla nauditav kogemus. Mõistame, et igaühe kõlari- või kõrvaklapi ostul on erinevad eesmärgid, ning soovime, et igaüks leiaks oma vajadustega sobivad kõrvaklapid või kõlari - oled sa siis trennifanaatik, ärimees, audiofiil, artist, reisiguru, mängur või kõik korraga. Teame, et tootevalik on lai ning otsustamiseks vajaliku info ja õige toote leidmine üsna ajakulukas. Siinkohal tulemegi Sulle appi.

MEIE MISSIOONIKS on inspireerida inimesi täiustama ja muutma erinevaid hetki oma päevas meeldejäävaks elamuseks läbi kõigi oma tegemiste ning läbi õigesti valitud heliseadme. Selleks koondasime ühte kompaktsesse ostukeskkonda kokku piirkonna parima ning ajakohaseima kõrvaklappide ja kaasaskantavate kõlarite valiku. Lisaks pakume põhjalikku tooteinfot ning asjatundlikku nõu igat tüüpi vajadustele - nii e-poes kui kaupluses. Samuti püüdleme selle poole, et meie ostukeskkonnad oleksid mugavad, praktilised ja informatiivsed - ja seda selleks, et leiaksid võimalikult kiiresti sobivaima toote ning saaksid positiivse ostuelamuse. 

Eesmärgid, mille poole püüdleme:

  • Pakkuda professionaalset nõu ja infot nii kaupluses kui e-poes
  • Pakkuda piirkonna suurimat ja ajakohaseimat kõrvaklappide ja kaasaskantavate kõlarite toote- ja brändivalikut
  • Tagada võimalikult kiire klienditeenindus ja tarne
  • Tagada võimalikult mugav ostlemine e-poes 
  • Olla keskkonnasõbralik

 

MySound2Go - Sinu isiklik kõrvaklapi- ja kõlaripood

Loading...

Sinu ostukorv