Küpsiste poliitika

Sarnaselt paljudele teistele veebipoodidele, kasutab ka MySound2Go küpsisteks kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada lehel parim kasutajakogemus. Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse ning mis võimaldavad ära tunda Kasutaja seadme veebilehtede külastamisel.

Kasutaja nõustub küpsiste paigaldamisega, andes sellekohase nõusoleku Haldaja veebilehel. Hädavajalike küpsiste paigaldamiseks Haldaja Kasutajalt nõusolekut ei küsi kui Kasutaja on avaldanud soovi või andnud nõusoleku sellise teenuse osutamiseks, mis ilma vastava küpsiseta ei toimi (näiteks maksmine).

 

Millised küpsiseid kasutame?

Selle e-poe külastamise tulemusel võib teie veebilehitseja salvestada küpsiseid järgmistest kategooriates:

 

1. Hädavajalikud küpsised

Hädavajalikud küpsised on need, mis tagavad kasutajale ligipääsu veebisaidil pakutavatele kliendile suunatud teenustele ja mõningate omaduste kasutamiseks, näiteks ligipääs turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta ei oleks võimalikud sellised elementaarsed teenused nagu maksmine, turvaline sisselogimine kontole ja teised boonused, mis kaasnevad kliendikonto omamisega. 

 

2. Funktsionaalsuse ja toimivuse küpsised

Need küpsised toetavad meie veebilehe toimivust ja funktsionaalsust, kuid ei ole ilmtingimata lehe toimimiseks hädavajalikud. Nende küpsiste abil tuvastab veebileht kasutaja ning peab (soovi korral) meeles kliendi sisselogimise andmed, võimaldab teatud ajaperioodiks talletada ostukorvi lisatud tooted jne.

 

3. Statistilised küpsised

Kasutame laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdame selle abil veebilehe külastatavust. Need küpsised ei kogu Isikuandmeid. Kogutud informatsioon liidetakse ja anonümiseeritakse. Nende küpsiste eesmärgiks on parandada MySound2Go e-poe toimimist.

 

4. Reklaami-küpsised

MySound2Go veebilehel kasutatakse mitmeid usaldusväärseid kolmandate osapoolte küpsiseid. See võimaldab kasutajal jagada lehti sotsiaalvõrgustikes ning kuvada personaliseeritud asjakohast reklaami. Nõnda võimaldavad need küpsiseid kuvada reklaame näiteks erinevatel Google’i ja Google’i partnerettevõtete platvormidel. Need küpsised ei kogu isikuandmeid.

 

Kuidas küpsiste kasutamist piirata või kustutada?

Kasutajal on võimalik muuta küpsise seadeid ja kustutada küpsis oma veebilehitseja (Internet Explorer, Firefox, Chrome jt) seadistuste kaudu. Rohkem informatsiooni küpsiste ja nende kasutamise piiramise kohta leiab veebileht www.youronlinechoices.com.

 

 

Loading...

Sinu ostukorv