Kategooria-spetsiifiliselt

Mürasummutavad kõrvaklapid

Eemalda ebavajalik taustamüra ning unusta ennast ülimalt kvaliteetsesse muusikasse! Mürasummutavate kõrvaklappidega tood rahu ja vaikuse kontorisse, lennukisse või ühistransporti. Kõrvapealsed klapid summutavad rohkem müra, kuna katavad kogu kõrva. Kõrvasisesed on kaasaskantavamad ning tihti mugavamad. 

Spordiklapid

Vii oma treeningud uuele tasemele, valides kõrvaklapid, mis ei kuku kõrvast, on higikindlad ja mugava juhtimisega, summutavad ebavajaliku taustamüra ning mille heli on tipptasemel. Nii ei pea sa raiskama aega kõrvaklappidega mehkeldamisele, vaid saad võtta treeningust maksimumi.

Täiesti juhtmevabad

Tänapäeval on kõige trendikamad ja mugavad kõrvasisesed kõrvaklapid need, millel ei ole küljes mitte ühtegi juhet. Täielik liikumisvabadus ning kvaliteetne heli on parim kooslus nii trennis, kui ka igapäeva elus. Vali kõrvaklapid, mille aku kestaks kaua, püsiksid hästi kõrvas ning mille juhtimine oleks mugav. 

Mängurile

Tõeliselt hea mänguriklapp annab Su oskustele rohkem juurde, kui Sa arvatagi oskaksid. Mänguriklapi puhul on kõige tähtsam see, et kuuleksid ülidetailselt igat vastase sammu ning, et su tiimikaaslased kuuleksid samamoodi sind.
...Ja kui mängusessioonid eriti pikaks venivad ei tohiks klapid väsitada su kõrvu, selleks, et su fookus püsiks sellel, mis on tõeliselt oluline. Võit!

Lastele

Lasteklapid kaitsevad Sinu lapse tundlikke kõrvu valju taustamüra eest või lasevad tal enda lemmikmuusikat nautides keskenduda õppimisele. Lihtne ühendamine, vastupidavus ning reguleeritav helitugevus on võtmesõnad, mida tasuks nende puhul jälgida. 

Kaasaskantavad kõlarid

Võta sõbrad kaasa ning vii enda lemmikmuusika toast välja kaasaskantavate Bluetooth kõlaritega! Veekindluse ning 360-kraadilise heliga, ei pea Sa enam muretsema, mis ilm väljas on või kuidas Su sõbrad laua ümber muusikat naudivad.

Multi-room kõlarid

Pane kõik toad oma kodus mängima erinevat või sama muusikat kõigest nupuvajutusega. Moodsas kodus saad nautida uutmoodi mugavust kvaliteetsete "tarkade" kõlaritega, mis on ühenduses ning juhtitavad Sinu nutitelefoniga koduse WiFi võrgu kaudu.

Loading...

Sinu ostukorv