Järelmaks

MySound2Go e-poes on hetkel võimalik taotleda Liisi ID järelmaksu. T1 kaupluses aga pakume LHV, Telia ja BigBank järelmaksu võimalusi.

Kauba eest tasumine Liisi järelmaksuga

- Järelmaksu taotlemiseks vali makseviisiks maksmine pangalingiga ja vajuta Maksma. Seejärel suunatakse Sind turvalisse MakeCommerce keskkonda.

- Kauba eest tasumiseks Liisi järelmaksuga vali maksemeetodiks Liisi ID.

- Sind suunatakse Liisi ID keskkonda, kus saad end identifitseerida ja esitada taotluse järelmaksulepingu sõlmimiseks. Jälgi tähelepanelikult juhiseid.

- Protsess on automaatne ja kinnituse eduka lepingu sõlmimise kohta saab mõne minutiga, misjärel loetakse e-poest tehtud ost edukaks.

NB! Enne ostu sooritamist tutvu tähelepanelikult järelmaksu tingimustega taotluse käigus. Tingimused leiad veel ka Holm Bank (www.holmbank.ee) kodulehelt

Kauba tagastamine ja lepingust taganemine

- Kui Sa veel ei ole seda teinud, siis tutvu MySound2Go tagastustingimustega. Seejärel teavita meid soovist kaup tagastada. Selleks leiad juhendi siit.

- Liisi ID-d pakkuva Holm Bankiga suhtlemine pole vajalik. Teavitame Holm Banki tagastuse vormistamisest ise.

- Holm Bank lõpetab meilt saadud tagastusinfole tuginedes lepingu. Juhul kui oled teinud osamakseid, kannab Holm Bank makstud summa tagasi 3 tööpäeva jooksul.

Loading...

Sinu ostukorv