Hoiame keskkonda

Kui vanad kõrvaklapid, bluetooth minikõlar või nutiseade on juba väsinud ning oled parasjagu uue otsinguil, siis too oma vana toode meile. Miks? Utiliseerime sinu vana seadme nii, et see ei satuks tavaprügi hulka. Lisaks saad vana toote tagastamisel järgmiselt kõrvaklappide või kõlari ostult 5% soodustust. Soodustuse saad koheselt ära kasutada meie T1 kaupluses. 

Seadme meile toomine ei sea sulle uue toote ostukohustust, võtame selle vastu ka juhul, kui soovid veenduda, et see jõuaks turvaliselt ja kindlalt taaskasutusse. 

Võtame ühe korraga vastu maksimum 5 väikeseadet. Seadme maksimum läbimõõt võib olla 25 cm. Soodustuse saab toomiskorra eest (mitte iga toodud seadme kohta).

Mis vanast elektroonikast edasi saab...

Väike kodutehnika läheb Harjumaal ümbertöötlemisele jäätmekäitluskeskusesse. Seal eraldatakse üksteisest erinevad materjalid ja ained ning suunatakse need vajadusel edasi täiendavateks käitlustoiminguteks, et jäätmetest saaks taas tooraine, mida saab kasutusele võtta uute toodete valmistamisel.

...ja milleks see kõik?

Vanade elektroonikaseadmete taaskasutusse võtmine ja materjalide ringluses hoidmine tekitab kordades väiksema ökoloogilise jalajälje ja kulutab vähem energiat, kui sarnase toote tootmise tarbeks maapõuest uute maavarade ammutamine. Nõnda saame koos anda panuse keskkonna hoidmisesse.

Loading...

Sinu ostukorv