Viis põhjust, miks on Powerbeats Pro parim sportivale muusikasõbrale

Viis põhjust, miks on Powerbeats Pro parim sportivale muusikasõbrale

  • Mysound2Go

Kui oled kõrvasiseste kõrvaklappide fänn, mis ongi trenni tegevale ja väljas sportivale inimesele kõige mõistlikum valik, siis lisandub hulk täiendavaid nõudmisi, millele head kõrvaklapid peavad sel juhul vastama. Beats ongi loonud selleks uued klapid, mis pea kõigile neile tingimustele vastavad.

Sportiva kõrvaklapikasutaja jaoks on viis põhilist omadust, milles ei tehta kompromisse. Need on kandmismugavus, kõrvas püsimine, vähemalt niiskuskindlus (kui mitte enamat), Bluetooth-ühenduse kindel töötamine ning piisavalt pikk aku tööaeg.

Beats Powerbeats Pro jaoks on need viis punkti lahendatud nii, et aktiivsel inimesel poleks põhjust nuriseda.

Kandmismugavus on tagatud sellega, et klappide silikoon-otsikuid on võimalik vahetada ja valida sobiv suurus oma kõrva jaoks. Lisaks saab reguleerida ka kõrva taha käivat sanga. Mugavust lisab kindlasti ka see, et uued klapid on oluliselt väiksemad kergemad kui eelmine põlvkond ning annavad kasutades vähem tunda.

Kõrvas püsimine on samuti nende kahe eelmise omadusega seotud – sügaval kõrvakanalis istuv kuular tagab selle, et klapid on kindlalt paigal ka siis, kui jooksed ja hüppad ning kõrvatagune sang annab lisakindluse, et näiteks higistades klapid siiski kõrvast välja ei libiseks. Apple, kes on nüüd Beats by Dre omanik, testis uusi klappe ligi 20 erineva kujuga ning valis lõpuks välja sellise, mida on kõige parem sobitada erinevate inimeste kõrvadega.

Niiskuskindlus on oluline ka pühapäevasportlase jaoks, sest juba lühema trenniga kipub nahk natuke higistama ja kõrvaklappidele, mis pole mõeldud niiskuskindlaks, võib see pikapeale mõjuda halvasti. Powerbeats Pro on nii niiskus- kui higikindel ja kannatab nii pritsmeid kui kergemat vihma, kuid päris vee alla nendega minna ei tasuks. Korpus vastab IPX4 standardile, mis tavaliselt viitab sellele, et kasutada saab välitingimustes normaalse ilmaga ja kerge vihmasabinaga. Ujuma minna Powerbeats Pro´ga ei maksaks.

Bluetooth-ühenduse kvaliteet on spordikõrvaklappide juures väga oluline, sest mis võiks olla trenni tehes häirivam , kui “hakkiva” heli kõrva kostumine või ühenduse katkemine, kui oled oma nutiseadmest liiga kaugele läinud.

Powerbeatsid kasutavad Apple´i H1 kiipi ja Class 1 Wireless Bluetoothi tehnoloogiat, mis tagab stabiilse ühenduse nii Apple´i enda kui näiteks Androidiga nutiseadmetega. Apple´i toodetega ühendamine on lihtne tänu Apple´i kiibile – tuleb vaid lahtise laadimiskapsli kaanega klapid asetada liidetava seadme lähedusse ja valida mobiili või iPadi ekraanilt “Connect”. Androidiga tuleb rohkem vaeva näha, kuid sealgi on kõik sama lihtne, nagu tavaliste Bluetooth-klappide ühendamisel.

Pikk aku tööaeg ja mugav kasutamine seinakontaktist eemal olles on Beatsi klappidel tagatud samal põhimõttel, nagu AirPods´idega: koos laadimiskapsliga saab kõrvaklappe kasutada kapslist mitu korda uuesti laadides kuni 24 tundi, klapid ise peavad järjest ühe laadimisega vastu kuni 9 tundi. Nii saad nendega teha ka kestvussporti. Kiirlaadimine annab viie minutiga juurde poolteist tundi tööaega.

Kui nüüd üldse millegi üle nende klappide puhul nuriseda, siis mõned Hi-Fi portaalid on heitnud ette tippkvaliteediga heli osas mõningaid puudusi – tegemist pole siiski profikvaliteediga ning kõrvu katvate suurte klappidega, mis suudaksid esitada ühtviisi hästi nii kõrgemaid sagedusi kui basse. Samas omas klassis pole Powerbeatsidele midagi ette heita, sest sügaval kuulmekanalis istudes aitavad need tõhusalt välist müra summutada ning ka bassid otse kõrva juhtida ilma oluliste kadudeta.

Powerbeats Pro kõrvaklapid ning suur valik teisi klappe ja kõlareid on müügil MySound2Go e-poes või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvas kaupluses. Vaata lähemalt siit.

Loading...

Sinu ostukorv