Väga kasulik asi: üks kaabel, mis ühendab kõik mobiilsed seadmed

Väga kasulik asi: üks kaabel, mis ühendab kõik mobiilsed seadmed

  • Mysound2Go

Kui oled veel otsimas viimase hetke kingitust, siis kindlasti sobiks see VonMählen allroundo all-in-one laadimiskaabli komplekt.

Ah et miks?

Kindlasti sellepärast, et sel kaablil on kõikvõimalikud mõeldavad otsikud, et ühendada oma nutitelefon, tahvel või süler mõne teise seadmega – laadijaga, teise arvutiga, teise mobiilse seadmega. Seega sobib see pea kõigile kasutajatele. Teiseks – noor või vana, mees või naine – vahet pole, VonMähleni komplekt on pakendatud stiilsesse läbipaistvasse klapiga karpi, valida saab erinevaid värve kaableid roosast mustani. Ning kolmandaks – hind on just paras, alla 30 euro.

Kaabel pakub ühendusvõimalusi erinevate otsikutega Lightning-, micro USB, USB-A ja USB-C seadmetele. Apple´i seadmete jaoks sobib kaabel hästi, sest tegemist on MFI litsentsiga Lightning adapteriga. Kõik otsikud mahuvad karpi ära ja neid võib alati kaasas kanda, ilma et need kotipõhja ära kaoks.

Laadida saab USB seadmeid voolutugevusega kuni 1,8 A, kaabel on vormitud vedrukujuliseks, nagu vanasti oli telefonitorudel. See on mugav näiteks mobiili laadimiseks samal ajal ka kõnedele vastates – vajadusel tõmbub kaabel kokku ja ei ole laual sassis, telefoni võttes aga saab selle pikemaks venitada. Nii võid ka oma juhtmevabasid kõrvaklappe laadida, kuulates nendega samal ajal.

VonMählen allroundo all-in-one laadimiskaablite komplekt on müügil MySound2Go poes keskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel. Kaablit saab osta ka www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv