Uus ja väga mugav trend – kaelakõlarid!

Uus ja väga mugav trend – kaelakõlarid!

  • Mysound2Go

On olemas kõrva käivad kõrvaklapid ning kaasaskantavad kõlarid. Kuid nende kahe vahel leidub veel üks omapärane ja huvitav kaasaskantavate kõlarite tüüp – kaelakõlarid. Need on head kaasas kanda siis, kui tahad midagi teha – kas tööd või koduseid majapidamisasju.

Bose Soundwear Companion on nii tavalistest kõlaritest kui kõrvaklappidest erinev. Kaelakõlareid ei saa kasutada igal pool – need on ikkagi kõlarid, mis mängivad kõrvalolijaile kuuldavalt muusikat ning näiteks lennukisse või trammi nendega minna ei tasu. Kuid on terve rida kohti, kus seda tüüpi heliallikad on asendamatud.

Näiteks siis, kui teed tööd kas kodukontoris või oma kabinetis. Kõrvaklapid on sel puhul üleliigsed, sest sa ei sega kedagi, kui kuulad muusikat valjemalt. Samas suur põrandale käiv bassikõlar võib ikkagi naabreid või kaastöötajaid häirida.

Kaelakõlar on personaalne – see suunab heli ilma klappideta otse kandja kõrvadesse ja seega ei pea olema mahamängimine nii vali, kui suurtest eemal asuvatest kõlarikastidest. Samas on võimalik kergete ja kaela käivate kõlarielementiega pakkuda kõike seda, mida teeks ka suur helisüsteem: selgeid kõrgeid helisid, sügavaid basse ja kogu sinna vahele jäävat rikkalikku helipilti. Täiesti asendamatud on need näiteks majapidamistöid tehes või miks mitte aias töötades – personaalne muusikakeskus on alati kaasas, ükskõik mida sa ka ei teeks.

Hobuseraua kujuline seade ühendub nutiseadmega üle Bluetoothi. Juhtmeid pole vaja. “Krae” küljes on ka kõik vajalikud nupud, sealhulgas universaalne funktsiooninupp, millest saad käivitada näiteks Google Assistanti või Siri, kes sulle vastuseid otse kõrva loeb. Sisseehitatud mikrofon tähendab, et Soundwear Companion on hea käed-vabad seadmena. Siit tuleb veel üks oluline kasutuskoht, kus see on väga mugav – autot juhtides.

Peab muidugi märkima, et heli valjusest ei maksaks kohe ehmuda – teised sinu ümber kuulevad muusikat või kõnet väga palju vaiksemalt kui Soundweari kandja ise. Bose kõlar tekitab kandja pea ümber helikoonuse, kus kõik kostab hoopis valjemalt ja selgemalt kui kaugemal olijatel.

See on tegelikult üsnagi omapärane kogemus, kinnitavad kasutajad, sest tegemist on justkui helilise liitreaalsusega – mahamängitav muusika paigutub muusse helitausta, nagu kuuluks see sinna ja stereoheli loob mulje kontserdil olemisest. Või justnagu oleks bänd sulle külla kutsutud ja nüüd mängib ise toanurgas. Üks kasutusvõimalusi ongi seda toodet liitreaalsuse või virtuaalreaalsuse prillidega kasutada, et ka side ümbritsevaga säiliks.

Kõlari aku kestab 12 tundi, seega kui tahad kaelasõbraliku tekstiiliga kaetud seadet peaaegu terve päeva kasutada, siis see on võimalik. Ideaalne abiline kodu- ja kaugtöö tegemiseks võib lisaks muusikale mängida maha ka arvuti helisid ning aidata käed-vabalt kõnedele vastata.

Bose Soundwear Companion on müügil uhiuues T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuses, kus on avatud Sony Centeri pinnal uudse kontseptsiooniga kõrvaklapi- ja kõlaripood MySound2Go. Seal saab tooteid ise oma lemmikmuusikaga järgi proovida ja veenduda, kui hästi need sobivad. Samuti saab seda toodet osta Endla 16 asuvast Bose salongist või www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv