Uues kõrvaklappide ja kõlarite e-poes avamispakkumised

Uues kõrvaklappide ja kõlarite e-poes avamispakkumised

  • Mysound2Go

MySound2Go T1 keskuses asuvale kõrvaklapi- ja kõlarikauplusele lisandus nüüd ka e-pood www.mysound2go.ee, kust leiad avamise puhul suure valiku kaupa turu parimate hindadega. Lisaks võid leida e-poest sooduskoodi, millega kõrvaklappide ja kõlarite ostult veelgi hinnas alla saab.

Uus MySound2Go veebipood on üles ehitatud nii, et see oleks igati mugav ka mobiilist ostlejale – selleks, et endale sobivaimad kõrvaklapid või kõlarid välja valida, ei pea tingimata arvuti taha istuma.

Lisaks pakub MySound2Go 30-päevast tagastamisvõimalust, sama päeva transporti ning eluaegset tehnilist tuge. Samuti on selgelt välja toodud erinevate tootjate garantiiajad.

Avamispakkumiste hulgast leiad näiteks uued Bose Quietcomfort 35 II 280 euro eest, Apple Airpods 2 155 euro eest ja Marshalli kaasaskantava Bluetooth-kõlari Stockwell II 200 euroga. Kuid värskeid pakkumisi on väga palju veelgi – need leiad siit.

Kõrvaklappe ja kõlareid saad valida vastavalt toote tüübile või eesmärgile. Eraldi rubriigis on mürasummutavad kõrvaklapid, juhtmevabad kõrvaklapid, spordiklapid, mänguriklapid ning laste- ja beebikõrvaklapid. Kõlarite jaoks on juhtmevabade mudelite ning multiroom kõlarite jaotus. Kui neisse rubriikidesse sukeldud, siis leiad terve rea täiendavaid filtreid, mille järgi oma soove täpsustada. Nii saad endale lõpuks valikuid tehes täpselt sellised mudelid, mis vastavad just sinu vajadustele. Kui hätta jääd, on lehel olemas ka live chat.

Lisaks audioseadmetele on eraldi sektsioon veel muudele toodetele kuni nutikellade ja nutitelefonideni välja – korraliku kvaliteediga muusika kuulamiseks sobivad väga hästi Sony ja Apple´i erinevad telefonimudelid. Sony Xperia 10 Plus on praegu müügil alla 300 euroga ning odavaim iPhone XR 720 euroga. Kaableid, otsikuid ja muid lisatarvikuid oma seadmetele leiab siit rubriigist.

Vaata lähemalt uuest e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv