Uued Sennheiseri mürasummutavad kõrvaklapid said proffidelt palju kiitust

Uued Sennheiseri mürasummutavad kõrvaklapid said proffidelt palju kiitust

  • Mysound2Go

Sennheiser on tuntud kõrvaklapitootja, kuid juhtmevabade mürasummutavate kõrvaklappidega pole nad veel päris tipus olnud. Kolmanda põlvkonna Momentum Wireless aga sai What Hi-Fi? ülevaates maksimumpunktid ning ka paljud teised on uue põlvkonna klappe kiitnud nii heli puhtuse kui kandmismugavuse pärast.

Sennheiseri klapid on selgelt silmatorkavad ja eristuvad kõigust teistest oma välimuse poolest. Pigem tehnitsistlik kui luksuslik disain on äratuntav metall-lehest sanga järgi, millel on pilud sanga pikkuse reguleerimiseks. See nähtav detail on ühtaegu nii iseloomulik kui ka mugav üsna laias ulatuses kõrvaklappide reguleerimiseks pea kuju järgi.

Momentum Wireless pole varustatud puutetundliku pinnaga, vaid kasutatakse klassikalist kolme nupu süsteemi. Nuppudega saad mobiilikõnet vastu võtta ja lõpetada, muusika pausile panna, helivaljust muuta ja lugusid edasi kerida. Aktiivne mõrasummutus töötab vastavalt valikule kolmes erinevas režiimis: täielikult ümbruse helisid summutades, tuult summutades ehk läbi tulevad valitud helid ning kõrva survetunnet vähendades.

Sennheiser Smart Control äpi abiga saad oma kõrvaklappe veel rohkem oma vajaduste järgi sättida. Äpist käib mürasummutuse reguleerimine, ekvalaiserist saab tämbrit seadistada kõrgete, keskmiste või madalate sageduste esiletoomise või summutamisega ning nutiseadmest võib ka oma kaotsiläinud kõrvaklappe üles otsida. Üks hea võimalus on äpist ka väliste helide võimendamine, kui tahad näiteks liikluse hääli kuulda või teiste kontoriinimeste juttu.

Reisile minnes paki pehmest nahast kõrvapolstri ja pehmendusega sangaga Momentum Wireless kokku väikeseks ja pane vutlarisse – nii võtavad need üsna vähe ruumi ja saab igale poole kaasa võtta. Aku kestab 17 tundi, seega peaks piisama kasutamiseks ka pikematel logistilistel ühendustel bussi, lennuki või laevaga.

Sennheiseri uusi kõrvaklappe ning laia valikut teisi kõlareid ja kõrvaklappe leiab MySound2Go e-poest või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast kauplusest. Momentum Wireless on müügil siin.

Loading...

Sinu ostukorv