Tagasi kooli – kuid milliste kõrvaklappidega?

Tagasi kooli – kuid milliste kõrvaklappidega?

  • Mysound2Go

Lisaks muudele koolikaupadele, mida praegu poodidest ja kaubanduskeskustest otsitakse, on õpilasele vaja ka korralikke kõrvaklappe. Kuid milliseid valida? Siin on lühike juhend ja mõned näited, millist tüüpi klapid millisele kasutajale ja millistes olukordades kõige paremini sobivad.

Kuulad õues, bussis, õues teel olles? Mõtle AirPods´ide peale

Apple AirPods

´id on väga sobiv valik mobiilsele kasutajale, kellele ei meeldi juhtmed, kuid kes tahaks alati mugavalt muusikat kuulata. Kui oled unustanud oma kõrvaklappe laadida või kui kuulamisaeg akudelt sai otsa, siis pole midagi lihtsamat kui AirPodsid tagasi kapslisee panna, kus need kapsli akudelt end uuesti täis laevad. Võid muretult terve päeva muusikat kuulata ja laadimise pärast mitte muretseda. Kõrvaklapid on stiilsed ja juhtmevabad ning Apple´i uue kiibiga H1, mis tagab parema heli ja mürasummutuse, kui näiteks sisseehitatud mikrofoniga kõnedele vastad.

AirPodsidest on olemas ka juhtmevaba laadimiskarbiga versioon, mis laeb kapslit laadimisalusele asetades. Seega oled selle versiooniga veel ühtedest juhtmetest vaba.

Meeldib kodus või mürarikka vahetunni ajal kuulata? Suured mürasummutavad klapid on vajalikud

Müra ümbritseb meid igal pool – koolis, kodus, linnatänaval ja reisil olles. Selleks, et seda efektiivselt eemaldada ning kuulda samal ajal ka mahlakaid basse, on vajalikud kõrvapealsed mürasummutavad klapid. Miks mitte võtta hiljuti maailma parimaks tunnistatud Sony WH-1000XM3? Ka tuntud helitehnika arvustuste portaal What Hi-Fi? on andnud neile maksimumhinnangu ja soovitab. Praegu, sügiskampaania ajal saab WH-1000XM3 kätte tavalisest soodsamalt.

See mudel kestab akudelt koguni 30 tundi, oskab selektiivselt müra summutada, nii et vajadusel ümbritsev inimeste kõne läbi kostaks ja istub peas nii hästi, et võid ebamugavustundeta väga kaua head muusikat kuulata.

Oled aktiivne? Marshall Minor II püsib hästi kõrvas

Kui oled sportlik, kasutad klappe joostes või trikke tehes, siis on vaja selliseid, mis niisama lihtsalt ära ei kao ja mida on lihtne korraks kõrvast võtta ja kaela rippuma jätta. Marshall Minor II on seda tüüpi kõrvaklapid, mille kuularid on omavahel juhtmega ühendatud ja varustatud väikese puldiga, mille sees leidub mikrofon. Nende kõrvaklappidega pole probleemi pidevalt muusikakuulamist katkestada ja samas ei pea kogu aeg mobiiltelefon käepärast olema, sest telefoniga ühenduvad Marshalli klapid juhtmevabalt. Aku kestab 12 tundi ning laadimiseks kulub vaid 2 tundi.

Praegu kestab kampaania “Sügissound”, mille käigus saad uue kooliaasta alguseks osta soodsalt kogu vajaliku elektroonika, mida sügisest kasutama saad hakata. Vaata kõiki pakkumisi siit!

Loading...

Sinu ostukorv