T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses avab peagi uksed täiesti uus MySound2GO pood

T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses avab peagi uksed täiesti uus MySound2GO pood

  • Mysound2Go

Juba 8. novemberil avatakse uhiuues T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses uudne Sony Centeri salong, kuhu tasub sammud seada kõigil, kelle jaoks muusika, heli ning helitehnika on oluline osa elust.

Sony Centeriga samalt pinnalt leiab täiesti uudse MySound2GO poe, kust saab sobivad kõrvaklapid endale ka kõige nõudlikum klient. Lisaks Sony toodangule on poes esindatud maailmakuulsaid kõrvaklapi ning kaasaskantavate kõlarite tootjad nagu JBL, Bose, Harman Kardon, Bang & Olufsen, Marshall ja Bowers & Wilkins.

Samuti leiab poest spetsiaalselt lastele mõeldud lasteklapid BuddyPhones ning mänguritele mõeldud kõrvaklapid Razeri ja SteelSeriesi tootevalikust.

Lisaks suurele tootevalikule on võimalik kõiki klappe ja kõlareid ka uudistada ehk enne ostu on võimalik kuulata, millist häält seadmed tegelikult teevad ning kas need istuvad mugavalt peas, seega saab lihtsa vaevaga leida just endale sobiva toote.

Samuti saab poest kõrvaklappidele lisavarustust soetada, seega kui näiteks on kõrvaklappide puhul mõni detail kulunud või arsenalist kott, hoidik või lauaalus puudu, siis on MySound2GO pood õige koht, kuhu sammud seada.

Uue poe ettevalmistuse valguses suletakse 28. oktoobril Rocca al Mare Sony Center.

Loading...

Sinu ostukorv