Ole nagu Paul McCartney – kokkuhoidlik ja nõudlik

Ole nagu Paul McCartney – kokkuhoidlik ja nõudlik

  • Mysound2Go

Kuna Audio-Technica on turul olnud juba enam kui pool sajandit, siis võib nüüdseks klassikaks saanud helitehnika tootja kõrvaklappe kohata tõeliste muusikalegendide peas. Näiteks Paul McCartney eelistab ATH-M50 klappe nende tippkvaliteedi ja üldsegi mitte kalli hinna tõttu, lisaks aitavad Audio-Technica mikrofonid Grammy Awardsi auhinnatseremooniat korraldada, kus on kohal terava kuulmisega muusikatipud.

Juunist algab aga MySound2Go poes Audio-Technica kuu – saad tunda end staarina või tippklassi DJ-na, kelle jaoks Audio-Technica on samuti hinnatud nii monitorina kui põhikõrvaklappidest muusika kuulamisel. Juunis saab need tooted kätte tavalisest palju soodsama hinnaga, keskmiselt 15-25% odavamalt, kuid allahindlus võib ulatuda ka 33 protsendini.

Tuntud kõrvaklappide ja mikrofonide tootja on pakkunud Grammy auhindade galale oma tippklassi mikrofone juba üle viieteistkümne aasta, helilahendused on kasutusel ka tuntud telesaadetel, näiteks Big Brother, Deal or No Deal, Rock and Roll Hall of Fame. Kuid samuti on Audio Technica mikrofonid ja helitehnika toetanud pea kõiki olümpiamänge alates aastast 1996.

Vaatame, millised Audio-Technica kõrvaklapid oleks hea juunis aga endale välja valida muusika nautimiseks, ilma et peaks kvaliteedi või rahakoti arvelt kannatusi kandma.

ATH-M50x on DJ-de ja staaride lemmik

Tulles tagasi Paul McCartney klappide ATH-M50 juurde, võib esialgu tabada kõrvaklappide valijat kahtlus – kui seda eelistavad tõelised tippude tipud ja maailmakuulsad nimed, siis äkki on tegemist liiga ülehinnatud tootega? Tegemist on ju professionaalsete DJ klappidega, millele esitatavad nõuded on väga kõrged.

Antud juhul pole kahtlustel alust, sest ATH-M50x maksab hetkel MySound2Go poes vaid 134,99 eurot. See pole ulmeline maailmaklassi staari hind, vaid vastupidi, vägagi soodne väga hea helikvaliteedi eest. Kui midagi pisut ette heita, siis ehk igavavõitu välimust – tegemist pole särava disaini-imega, vaid tavalise tööks ja meelelahutuseks sobiva tootega.

Kunagi heliinseneride ja DJ-de seas lemmikuks saanud kõrvaklapipaar on eemaldatava juhtmega ja kokkuklapitav, et oleks mugav kaasa võtta ning see on teinud toote paljude reisijate seas populaarseks.

Justin Bieber, kes on rohkem kuulus USA-s kui meie lavalaudadel, omab oma varustuses samuti üht paari Audio-Technica ATH-M50 mudelit.

Stiilsed ja juhtmevabad kõrvaklapid ATH-SR30BT

Suur osa inimestest eelistavad ka juhtmevabalt reisida ning ATH-SR30BT ongi selleks loodud, et saada omale lennukisse, bussi või pikale rongireisile kaasa stiilse välimusega 70 tundi kestvad kvaliteetsed kõrvaklapid.

Sisseehitatud mikrofon aitab telefonikõnedele vastata, seega võid neid väga soodsa hinnaga klappe – kampaania ajal alla 80 euro – kasutada näiteks igapäevaselt kontoris.

Mürasummutus ja kvaliteet puutetundliku juhtimisega – sobiv valik on ATH-ANC700BT

Aktiivse mürasummutusega kõrvapealsed klapid aitavad end ümbritsevast mürast välja lülitada ja kuulata vaid muusikat. Hinna poolest on need väga soodsad juhtmevabad mürasummutavad klapid, mille aku kestab 25 tundi ning reisiks saab ka mugavalt kokku klappida. Sisseehitatud mikrofoniga võib kõnesid vastu võtta – selleks puuduta vaid kuulari puutetundlikku välispinda.

Hind kukkus kolmandiku – audiogurmaanide mürasummutavad kõrvaklapid ATH-MSR7NC

Audio-Technica ATH-MSR7NC klapid on varustatud Hi-Res Audio toega ja sobivad muusikagurmaanile, kes ei taha kvaliteedis järeleandmisi teha. Praegu on need kvaliteetsed klapid kaotanud oma hinnast lausa 33%. Sellegi mudeli puhul toimib puutetundlik juhtimine, aku kestab üsna muljetavaldavalt kaua – kuni 30 tundi ning kaasas on lennukiadapter koos mitme kaabliga, et vajadusel juhtmega kuulata.

Innovatsiooniauhinnaga pärjatud digitehnoloogia – vähemate moonutustega digiheli otse kõrva

2017. aastal CES-il innovatsiooniauhinna saanud Audio-Technica juhtmeta kõrvaklapid ATH-DSR9BT kasutavad uudset Pure Digital Drive tehnoloogiat, mis vabastab klapid eraldi digitaal-analoog muundurist, mis paratamatult alati kvaliteeti pisut halvendab. Selle asemel kasutatakse Trigence Semiconductori Dnote´i kiipi, mis võtab vastu digisignaali ja saadab selle otse kõrvaklappide mähistesse, mis helimembraane liigutavad. Digikujul töödeldud impulsid liigutavad kõlarimembraane ja nii jääbki üks vahepealne konvertimine ära. Needki klapid toetavad Hi-Res Audiot ning on Bluetoothiga. Aku kestab 15 tundi.

Sportlikud ja väga hästi kõrvas püsivad kõrvaklapid ATH-SPORT70BT

Hommikujooksu suurte klappidega tegema ei lähe – parem on võtta kaasa niiskuskindlad kõrvasisesed klapid. Audio-Technical on selleks otstarbeks kõrvataguse sangaga mudel, mis püsib hästi paigal ka neil, kellel tavalised nööpkõrvaklapid kipuvad sportides kõrvaaugust välja kukkuma.

See mudel on juhtmevaba, kuid kaks kuularit hoitakse siiski koos ühe juhtme abil, mis ei pea aga telefonini taskus ulatuma, vaid ripub lihtsalt kaelas.

Spordiklappide jaoks on Audio-Technical olemas üks väga oluline funktsioon – vaid ühe puudutusega saad kuulata ka ümbritsevaid helisid. Liikluses ja õues olles on see tõesti vajalik.

Juunis saad endale Audio-Technica kuu raames need ja paljud muud kõrvaklapid soetada eriti soodsalt, vaata valikut siit.

Loading...

Sinu ostukorv