Nüüd õue rokkima, sest Marshallil on selleks eriti võimas uus kõlar

Nüüd õue rokkima, sest Marshallil on selleks eriti võimas uus kõlar

  • Mysound2Go

Eric Claptonile ja Jimi Hendrixile meeldis Marshall laval, kuid sama tootja uue juhtmevaba mudeli Tuftoni saab kaasa võtta ka õue ja üsna pikaks ajaks.

Tegemist on Bluetooth-ühenduse ja akuga kõlariga, mis on kaasaskantavatest kõlaritest võimsaim ja pikima aku tööajaga – üle 20 tunni. Kui võrrelda teise sangaga kõlariga Marshallilt, mida saab kaasa haarata – Kilburn II-ga, siis kaalub Tufton ligi poole rohkem – 4,9 kilogrammi. Massiivne kõlar teeb aukartustäratavalt valju häält – kui tahad selle soetada omale aiapidudeks, siis ei tee paha ka naabritega nõu pidamine, sest 80 W on piisav võimsus üle mitme õue muusika mängimiseks.

Bluetooth 5.0 lubab korraga ühendada kaks seadet sama kõlariga (näiteks arvuti ja nutiseadme), tugevad nurgad ja pritsmekindlus (vastab standardile IPX2) teevad kaasaskandmise muretumaks. Kiirlaadimisega saab paarikümne minutiga juurde neli tundi mängimisaega ja terve aku saab täis vaid 2,5 tunniga.

Kõlaril on kolm analoognuppu, mis on samuti Marshallile iseloomulik, eraldi nupu leiab bassi reguleerimiseks.

Kolm kõlarielementi asuvad esiküljel, üks tagaküljel. Selline asetus aitab suurel kaasaskantaval muusikakastil tekitada ruumilist heli, nii et seda saab kuulata mitmest suunast.

Kuna tegemist on korraliku rokikõlariga, on rohkem pandud rõhku bassile ja keskmistele sagedustele. Kõrgete esitus võib terava kõrva jaoks kohati mitte nii ideaalselt puhtana kõlada kui bassid, on mõned nõudlikumad audiofiilid märkinud. Kuid see polegi otseselt mõeldud viiulikontserdi nautimiseks.

Marshalli uus kõlar Tufton ning teised kõlarid ja kõrvaklapid on müügil MySound2Go e-poes või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvas kaupluses. Vaata lähemalt siit.

Loading...

Sinu ostukorv