Muusikat ja värvimängu igas suunas – peokõlar JBL Pulse 3

Muusikat ja värvimängu igas suunas – peokõlar JBL Pulse 3

  • Mysound2Go

Üks vinge peokõlar hoolitseb lisaks kvaliteetse muusika mängimisele ka peomeeleolu valgusega loomise eest. JBL Pulse 3 ongi just selline juhtmevaba helitekitaja, mis tekitab igas suunas ka valgusemängu vastavalt muusikale.

Lisaks on kõlar veekindel – pole hullu, kui see ka lompi või basseini kukub, rääkimata vihma kätte jäämisest. Aku kestab kuni 12 tundi, seega piisavalt pikalt, et igal peol lõpuni mängida.

Ühendus arvutiga käib üle Bluetoothi või 3,5 mm tavalise helikaabli kaudu. Üle Bluetoothi saavutab muidugi suurema vabaduse, sest siis võib muusikat juhtida kõigist ühendatud nutiseadmetest ja lisaks ühendada omavahel kuni 100 Connect+ ühendust toetavat kõlarit. Samuti võib kaks JBL Pulse 3-e kasutusele võtta stereopaarina, nii et üks mängib vasakust, teine paremast kanalist muusikat.

Kuidas aga kõlar valgust “mängib”?

Seda saad ise sättida, laadides nutiseadmesse alla mobiiliäpi JBL Connect. Selles on hulk valmis-show´sid, mida saad ka ise kohendada. Näiteks võid imiteerida oma kõlariga efektset lõkketuld.

Kas ka ärikasutajal oleks sellest kasu?

Nii ootamatu kui see ka ei tundu, isegi ärikasutajal on JBL-i plinkivast peokõlarist abi mitmel viisil.

Esiteks – see seade toetab handsfree´na kõnede vastuvõtmist, kasutades mürasummutust. Kui kõlar juhtub läheduses olema ja sees, saad mugavalt rääkida kas terve seltskonnaga või kohtades, kus on vaja käed-vabad seadet, näiteks autos.

Teine kasulik omadus on virtuaalse assistendi tugi. Pulse 3 toetab nii Sirit kui Google Assistanti. Seega võid oma kõlari kaudu häälkäsklusi jagada ning näiteks koosolekuid kokku leppida telefoni välja võtmata.

Heli igas suunas

Nüüd aga tagasi heli juurde – kõlar on silindrikujuline ja see kuju vihjab, et pole vaja end kõlari “ette” sättida, muusikat kiirgub igas suunas, nii nagu valgusefektegi.

Väljundvõimsus on 20 W, mis on piisav ühe keskmise peo jaoks ühes ruumis. Aga kui pidu on suurem, saab panna mitu kõlarit sünkroonis mitmesse tuppa mängima tänu JBL Connect+ toele.

Vaata, mismoodi JBL Pulse 3 veekindla kõlari valgusefektid välja näevad:

JBL-i seadmeid ning muid kõlareid ja kõrvaklappe saab järgi proovida MySound2Go kaupluses T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse esimesel korrusel, kus vajadusel annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika spetsialistid. Lisaks võid kõlareid ja kõrvaklappe osta ka mugavalt www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv