Miks just Marshall Woburn II? Sest see on nagu äärmiselt stiilne kitarrivõimendi

Miks just Marshall Woburn II? Sest see on nagu äärmiselt stiilne kitarrivõimendi

  • Mysound2Go

Marshalli stiilsetest juhtmevabadest kõlaritest suurim – Marshall Woburn II on nagu 60ndate stiilne kitarrivõimendi, mis on kindlasti väga oluline argument teiste mitte nii stiilsete Bluetooth-kõlarite seast just seda valides, kuid mitte ainus.

Lisaks pakub see mudel kvaliteetset bassi ja valju heli, on mõnusate pööratavate analoognuppudega ning toetab parima kvaliteediga Bluetooth 5.0 aptX juhtmevaba ühendust. Woburni kõlarid toetavad kuni kahe eraldi Bluetooth-seadme ühendamist ning seade jätab need meelde, et levisse ilmudes kohe ühenduda. 40 x 31 x 20 cm suurune kõlarikast on parajalt suur, et selle jaoks leida sobiv koht kodus ja see suurus võib tõesti jätta mulje, nagu oleks tegemist klassikalise, stiilse ja võimsa lavalaudadele sobiva kitarrivõimendiga. Seda muljet toetavad ka 60ndate stiilis kolm pööratavat analoognuppu ja metallist pulklüliti sisselülitamiseks.

Nuppudest saab reguleerida helivaljust ja bassi, eraldi kaks väikest metallnuppu aga on mõeldud heliallika valimiseks (Bluetooth, RCA või 3,5 mm sisendpesa) ja pausiks või jätkamiseks. Seega saad kõlarist minimaalselt juhtida ka heliallikat mahamängimisel.

Mehaaniliste nuppude omapära – värvilised tuled

Kindlasti tekib esialgu küsimus, et kui ma lasen mobiilist muusikat ja reguleerin sealt helivaljust, siis mida teevad mehaanilised pöördnupud kõlaril? Need ju ometi ei keera end samasse asendisse?

Tõesti, Marshall ei hakanud varustama pöördnuppe mootoritega, vaid lisas kavala tehnilise lahenduse – nuppe ümbritseva LED-tuledega rõnga, mis näitab valitud helitugevust või bassi. Nupud ise pöörlevad vabalt igas suunas ja kui näed indikaatorilt, kas helivaljus on maha keeratud või põhjas, on lihtne analoognuppe edasi keerata ja mootorit polegi vaja. LED-tulede rõngas näitab ise, mis tasemel helinupud on.

Minimalism, kuid mitte helikvaliteedis

Marshall Woburn II pole akuga ja kaasaskantav, samuti mitte Multiroom-kõlar ning ei sisalda muid moodsaid lisavidinaid, kuid see ei tähenda järeleandmist helikvaliteedis. Kaks võimsat 5,25-tollist kõlarielementi tagavad parima ja Marsahallile omase mahlaka bassi, kaks ühetollist kõlarielementi aga hoolitsevad kõrgemate sageduste kvaliteetse taasesitamise eest. Kui tahad stiilset ja võimast juhtmevaba kõlarit, siis sellest piisab. Ülejäänut saab teha juba mobiiliäpist.

Marshalli kõlareid saad ise järgi proovida ning spetsialistiga nõu pidada MySound2Go  kaupluses T1 Mall of Tallinna 1. korrusel kohapeal ja osta nii kauplusest kui e-poest, kus on suur valik ka muid erinevaid kõlareid ja kõrvaklappe.

https://www.youtube.com/watch?v=4-ACUkP5KQY

Loading...

Sinu ostukorv