Miks just Marshall Mid? Sest akukestvus ja helikvaliteet on määravad

Miks just Marshall Mid? Sest akukestvus ja helikvaliteet on määravad

  • Mysound2Go

Mõtleme korraks, millised peaksid olema head, soodsad ja mugavad juhtmevabad kõrvaklapid, millega kuulata kas kodus või mujal mugavalt muusikat. Esiteks võiks need olla muidugi kvaliteetsed. Teiseks – ülipikk aku tööaeg võiks ju samuti olla. Kolmandaks – iseenesest mõista on vajalik kasutusmugavus ja hästi kõrvadele sobimine.

Proovime nende kriteeriumide järgi leida ühed sobivad ja hinnalt mõistlikud kõrvaklapid.

Marshalli valikust leiab sellised üsna kohe – Marshall Mid Bluetoothiga kõrvaklapid pole küll mürasummutusega (A.N.C ehk müra summutava mudeli leiab siit), kuid sellegipoolest väga kvaliteetsed ja mugavad nii kodus kui väljas olles kuulamiseks.

Reisiklappidena on need head just väga pika aku tööaja tõttu – kuni 30 tundi ühe laadimisega. Lisaks saab need ka kokku klappida kompaktsesse reisiasendisse, et pagasis võtaksid suured kuularid vähem ruumi.

Mainisime alguses ka helikvaliteeti – seegi on Marshalli seadmetel tippklassist, sest Bluetoothi puhul kasutatakse kvaliteetset aptX koodekit, mis tagab parema helikvaliteedi. Samuti on selle lahenduse eeliseks parem sünkroniseerimine videoga – näiteks filmi vaadates püsivad heli ja pilt korralikult sünkroonis.

Kuigi mürasummutus puudub, on Marshalli 40 mm läbimõõduga kõlarielemendid piisavalt hea kõrvaümbrust katva polstriga, et passiivselt ümbritsevaid helisid summutada. Valjem heli ja sügavad bassid omakorda lasevad kõlada rohkem muusikal kui taustamüral.

Kõrvaklappide juurest leiab veel ühe kuldse Marshalli juhtimisnupu. Sellel on mitmeid funktsioone, millega saad juhtida nii muusika mahamängimist kui kõnedele vastamist. Kuldne nupp on justnagu mängukonsooli Joystick – seda saab vajutada või liigutada erinevates suundades.

Sisseehitatud mikrofoniga võid telefonist tulevatele kõnedele vastata klappe peast võtmata käed vabana. Kaks mikrofoni, mis kõnede eest hoolitsevad, on passiivse mürasummutusega, mis tähendab, et need võtavad hästi vastu sinu häält ja on vähem tundlikud kaugemalt kostvate helide suhtes.

Marshalli klappidel on veel üks hea võimalus, mida saad kasutada koos sõpradega. Kui kuulad muusikat juhtmevabalt, siis jääb vabaks 3,5 mm kõrvaklapipesa kaabliga kuulamise jaoks. Seda pistikupesa saab aga kasutada oma muusika sõbraga jagamisel. Teine kuulaja saab kuulata sinu kõrvaklappide külge oma kaabliga klappidega ühendudes. Kui aga juhtub, et akud saavad tühjaks, saad sedasama 3,5 mm kõrvaklapipesa kasutada ise juhtmega ühendades muusika kuulamiseks.

Juulis toimub Marshalli toodetele MySound2Go poes sooduskampaania. Leia omale sobiv Marshalli kõlar või kõrvaklapid MySound2Go e-poest või T1 mall of Tallinn kaubanduskeskuse esimesel korrusel asuvast kauplusest. Vaata lähemalt Marshalli tooteid siit.

Loading...

Sinu ostukorv