Marshalli legendaarsed juhtmevabad kõlarid said nutika uuenduse

Marshalli legendaarsed juhtmevabad kõlarid said nutika uuenduse

  • Mysound2Go

Marshall on teada-tuntud bränd muusikute seas, kuid seda hindab ka laiem muusikasõprade ring, kellele meeldib ajatu disain ja tippklassist helikvaliteet. Marshalli tooteuuendustega saidki nüüd mitmed tuntud kõlariseeriad uuenduse, mis teeb klassikalised hea bassi ja korraliku heliga seadmed nutikaks ja lisab muidki värskeid lisafunktsioone.

Vaatame lähemalt, mida endast Eestisse jõudnud uuenenud kõlarid kujutavad.

Kõige suurem uuendus: virtuaalsed assistendid

Marshalli Stanmore II ja Acton II said nüüd virtuaalsed assistendid – neid kõlareid saab nüüd kasutada Amazon Alexale ja Google Assistantile häälkäskluste edastamiseks.

Marshall Stanmore II – võimsam juhtmevaba kõlar

Klassikalise välimusega Stanford II on võimaluste poolest igati ajaga kaasas käinud ja sisaldab nii võimalust ühendada üle Bluetoothi mõne nutiseadme või mängida RCA- või 3,5 mm analoogsisendisse kaabliga ühendatud seadmest. Heli saab seada nii mobiiliäpist kui ka kolmest mugavast analoognupust, mida keerates tunnetad ise täpselt, kuidas oma käe all heliväljund muutub.

Bluetooth 5.0 koos aptX-iga tagab kvaliteetse heliedastuse üle õhu, korraga saad sama kõlari külge ühendada kuni kaks erinevat seadet.

Kõlar on piisavalt võimas, et kasutada seda kodus rahulikus meeleolus või ka suuremas ruumis peokõlarina – selleks on kaks 15-vatist väiksemat kõlarielementi keskmiste ja kõrgemate sageduste jaoks ning eraldi võimendiga 50-vatine bassikõlar.

Kõlar on praegu saadaval MySound2Go poes nii valge kui musta korpusega.

Marshall Acton II – väiksem, kuid ikkagi parajalt võimas

Tegemist on Marshalli väikseima Bluetooth-kõlariga, mis ei jää võimaluste poolest suurtele alla, suutes siiski vaatamata oma vähematele mõõtmetele välja võluda nii sügavat bassi kui rikkalikke kõrgemaid sagedusi.

Nupud ja ühendusvõimalused on peaaegu samad, kuid bassikõlar veidi väiksema võimsusega – 30 W. Kui oled kodukasutaja, siis sellest täiesti piisab. Väiksemale peole saab samuti Marshall Acton II kaasa võtta ning see ei jäta hätta, pigem võidab tähelepanu oma mahlaka ja rikkaliku helivärvingu ja -kvaliteediga.

Marshall Acton II on MySound2Go poes olemas nii valge kui musta korpusega.

Marshall Acton Multiroom

Multiroom kõlarid on moodsa kodu lahtutamatud osad, kui tahad kõigis oma tubades ühest kohast ise muusikat juhtida. Marshalli uus kõlarisari Acton Multiroom pakub kompaktses kõlaris võimast helielamust, mida täiendab veel võimalus ühendada nii üle Bluetoothi, kaabliga kui WiFi võrgu kaudu oma erinevaid heliallikaid. Saab kasutada nii Chromecasti, Spotify Connecti kui AirPlay´d.

Teiste Marshalli multiroom kõlaritega ühendades saab äpist seadistada mängima samas võrgus olevatest kõlaritest kas kõigist sama lugu või kui nii on vaja, siis igast ühest erinevat muusikat. Muidugi saab ka kõlareid grupeerida, et luua meeleolu erinevates tubades.

Eraldi pöördnupp on kõlaril sisendite jaoks – võib valida kuni seitse erinevat eelseadistust, kust muusikat mängida. Selle nupu jaoks võid mugavalt seadistada mängimiseks nii netiraadioid, Spotify pleiliste jne. Vaid ühe nupuliigutusega lülitatakse sobiva eelvaliku peale.

Marshall Acton Multiroom on praegu MySound2Go poes saadaval nii beeži kui musta korpusega.

Suurt valikut kõiki Marshalli kõlareid ja muid heliseadmeid saab järgi proovida ja osta MySound2Go poest keskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel või osta www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv