Marshall Minor II – rokkivad juhtmevabad nööpkõrvaklapid, mis kestavad terve päeva

Marshall Minor II – rokkivad juhtmevabad nööpkõrvaklapid, mis kestavad terve päeva

  • Mysound2Go

Marshall on tuntud oma rokiliku imidži ning kvaliteetsete ja stiilsete heliseadmete poolest. Nii on ka kõrva käivate teise põlvkonna Minor´i klappidega – isegi neil pisikestel seadmetel on metalne Marshalli logoga muster välispinnal ja kvaliteet tagatakse Bluetoothi aptX-iga juhtmevabalt muusikat üle kandes.

Uued Marshall Minor II klapid on saadaval kolmes värvitoonis – musta, valge ja pruunina. Kõigil mudelitel on metalne väliskülg ringidega ja Marshalli logoga, kõrvas püsimise parandamiseks on olemas reguleeritavad kummismaterjalist aasad, mis aitavad ka näiteks väljas jalutades neid paigal hoida.

Marshalli moto nende klappide juures on “kerged kõrvas, aga võimsad helikvaliteedis” ehk vaatamata oma kergusele teevad Minor II klapid väga korralikku rokki, mis kostab selgelt ja valjult.

Akudelt kestab väike seade kuni 12 tundi, mis on üsna muljetavaldav saavutus. Kiirlaadimisega saab kahekümne minutiga kaks tundi mängimisaega, kahe tunniga aga akud sada protsenti täis.

Juhtpult asub kuulareid ühendava juhtme küljes ning sellel on kõrvaklappidega samas stiilis metalne juhtnupp, mis teeb mitut asja – saab nii pausile panna kui helivaljust reguleerida.

Huvitav lisaomadus on muusika peatamine siis, kui klapid peast võtad – tuleb vaid kuularid magnetiga vastastiku üksteise külge panna ja lugu lähebki pausile. Hiljem klappe pähe pannes saad jätkata täpselt sealt, kus pooleli jäid.

Marshall Minor II uusi kõrvaklappe saab ise proovida ja kuulata MySound2Go T1 Mall of Tallinna kaupluses kohapeal ning osta nii kauplusest kui e-poest, kus on suur valik erinevaid kõlareid ja kõrvaklappe.

Loading...

Sinu ostukorv