Leia endale õiged spordiklapid – veebruaris saad need väga soodsalt kätte!

Leia endale õiged spordiklapid – veebruaris saad need väga soodsalt kätte!

  • Mysound2Go

Kuigi aasta alguses täitunud treeningusaalid ja suusarajad hakkavad juba vaikselt hõrenema, ei tasu sellest end veel heidutada lasta. Pea vastu ja võta treeningule kaasa korralikud kõrvaklapid – just nüüd on nende soetamiseks õige aeg.

Veebruaris on MySound2Go poes kõik Sony, Bose ja JBL spordiklapid soodsamad. Hinnad on langenud -15%, kui kasutad ostes sooduskoodi MYSOUND2GO15. Igaühele leiduvad õiged kõrvaklapid olenevalt sellest, kus trenni teed ja mismoodi muusikat kuulata soovid. Teeme kiire ülevaate, mille järgi omale sobivaid valida.

Ümber kõrva klapid – kui „nööbid“ ei taha püsida

Pole just harvad olukorrad, kui ükski kõrvasisene otsik ei taha sobida ning nööpkõrvaklapid ei seisa hästi kõrvas, eriti kui sporti teed ja veidi ka higistad. Sel puhul on väikeste kõrvaklappide  valikuvariandiks sellised, mis kinnituvad kindlalt ümber kõrva või kõrva taha.

Näiteks juhtmevabade, hästi kõrva istuvate ja väga hea kvaliteediga kõrvataguse aasaga JBL Reflect Contour 2 klappidel on kumbki kuular ühendatud kaelal rippuva ühenduskaabliga. Seega on lihtne neid ka kaelas kanda, kui parasjagu ei kuula. JBL-i aku kestab 10 tundi ning sel on ka kõnele vastamise nupud ja mikrofon.

Kui tahad ka kõnesid vastu võtta

Siit jõuamegi selliste spordiklappide juurde, millega saab jooksma minnes või muud trenni tehes ka tähtsatele kõnedele vastata, ilma et peaks sporti katkestama ja telefoni välja võtma.

Lisaks JBL-ile on mikrofoniga varustatud paljud teisedki klapid – oluline on valida endale mugav variant, kus näiteks oleks nupp kõnele vastamiseks või mürasummutus, et üksteist paremini kuulda.

Kui eelistad puutetundlikke nuppe, siis sobib näiteks JBL Endurance Sprint, mille kuulari juures on puutepind juhtimiseks. Bose Soundsport aga on tuntud oma tipptasemel helikvaliteedi poolest ja selle kõrvakinnitus on selline, et hoiab väga hästi ka kõrvasiseselt klappe paigal. Aku kestab neil 6 tundi ja klapid on iPx4 standardile vastavad ehk pritsmekindlad.

Kuid miks mitte nautida sporti täiesti müravabalt? Stressitekitavast taustamärast saad vabaneda Sony mürasummutavate mikrofoniga kõrvaklappidega WI-SP600NB, mida on saada neljas värvitoonis. Digitaalse mürasummutusega pritsmekindlad klapid peaksid samuti hästi kõrvas istuma tänu originaalsele kinnitusele.

Kõik mikrofoniga spordikõrvaklapid leiad siit.

Eelistad juhtmevabadust?

Bluetoothiga kõrvaklappe on mitmesuguseid, kuid kõigi nende ühine omadus on kaabliühenduse puudumine nutiseadmega – nii võid telefoni või tahvli kotti või põue ära peita ja kasutada oma kõrvaklappe vabalt edasi.

JBL Endurance Jump on kaela taha käiva sangaga, mis aitab paindlikult klappe kanda kas kõrvas või kaelas, vabastades samas juhtmetest, mis telefonini lähevad.

Sony Extra Bass spordiklapid pakuvad juhtmevabade kõrvasiseste klappidega ka mahlakaid basse, mis on selliste väikeste mõõtmete juures hinnatud lisaomadus.

Kui aga tahad vabaneda ka kaelas rippuvast kaablist, siis sobivad eraldi akudega kõrvasisesed nööpkõrvaklapid, mille esindajaks on näiteks väga kvaliteetse heliga Bose SoundSport Free (aku kestab 5 tundi) või Sony WF-SP900, mis on veekindel ja istub hästi kõrvas. Lisaks saab Sony klappidega 4 GB mahuga sisseehitatud mällu oma lemmikmuusika laadida ning kasutada klappe eraldi, telefoniga ühendamata.

Vaata kõiki spordikõrvaklappe, millele kehtib veebruaris soodustus -15% sooduskoodiga MYSOUND2GO15, siit. Sooduskood kehtib ka MySound2Go T1 Mall of Tallinna kaupluses kohapeal, kus on hea võimalus spordiklappe ise vaadata, katsuda ja kuulata.

Loading...

Sinu ostukorv