Lastekõrvaklapid – mõeldud spetsiaalselt lastele, kuid aitavad ka vanemaid

Lastekõrvaklapid – mõeldud spetsiaalselt lastele, kuid aitavad ka vanemaid

  • Mysound2Go

Lastekõrvaklapid on mõeldud tegema elu mugavamaks nii lastel kui täiskasvanutel. Laste jaoks on need sobiva reguleeritud suurusega, vastupidavad ja piiratud maksimaalse helivaljusega. Täiskasvanuid aga päästab näiteks reisil olles sellest, et kogu bussi- või lennukitäis suuri inimesi peaks kuulama laste multikaid või mänguhelisid.

Müügile jõudnud lõbusate värvidega ja vastupidavad BuddyPhones-seeria lastele mõeldud klapid on tootja disaininud just väiksemate kasutajate jaoks kõige sobivamaks. Mida see siis tähendab?

Piiratud helitugevus – et kuulmine ei saaks kahjustada

Need ajad, kui kuulatakse kõrvulukustavaid kontserte, tulevad alles hiljem, suuremaks saades. Lastel tuleb kuulmist hoida valjude helide eest ning sellepärast on Buddyphones´i kõrvaklapid piiratud helitugevusega kuni 85 dB (mõnedel mudelitel ka kuni 97 dB). See on sama vali, kui näiteks elava liiklusega tänaval viibimine.

Vastupidav väänamisele ja painutamisele

Ka väiksem laps saab üsna kergesti jagu täiskasvanute kõrvaklappidest, sest need pole mõeldud karmiks kohtlemiseks. Kuid BuddyPhones´i disain on tehtud selliselt, et ei väänamine, murdmine ega painutamine tee klappidele veel midagi. Tavalistest kõrvaklappidest tugevama üle pea sangaga seade peab vastu ka kõige tugevama lapse jõupingutustele.

Vaata näiteks sellest allolevast videost, kui palju BuddyPhones´i klapid painduvad – need võib lausa tagurpidi kaardu väänata:

Kuula sõpradega koos

Mitmelapselistes peredes või koos sõpradega reisile minnes oleks ju hea vahepeal lastel midagi koos kuulata või ühiselt õppida. Kui näiteks paned neile mängima filmi, siis kõrvaklappidesse tahavad sama heli saada kõik vaatajad.

Kõrvaklappide ühenduspistik on sellise kujuga (vaata avapilti), et korraga võib ühendada kuni neli kõrvaklappi üksteise külge. Eraldi pistikupesasid pole lisaks vaja. Kaablijagajad on seadmetesse juba sisse ehitatud.

Allergiavastased kõrvapadjad

Paljud sünteetilised materjalid laste õrnale nahale ei sobi. Sellepärast pole täiskasvanute kõrvaklappe kõigil lastel alati võimalik kasutada. Lasteklappidega on aga sellele samuti mõeldud ja kõrvapadjad on spetsiaalsest allergiavabast materjalist ning väga pehmed. Ka kogu tootes kasutatud plastik on allergiat tekitavatest lisanditest vaba.

Seega saab neid klappe mugavalt kanda ka pikema reisi ajal ning lisaks tagatakse passiivne mürasummutus, et ei tekiks vajadust mürarikkas kohas heli liiga valjuks keerata.

Välimust saab ise muuta

Igal lapsel on oma lemmiktegelased ning need võivad üsna kiiresti vahetuda. Mida siis teha, kui kõrvaklappidel olev tegelane lapsele enam nii väga ei meeldi ja tahaks teistsugust? BuddyPhones´iga tulevad kaasa kuus erinevat kleepsu, nii et kui soovid vahelduvad, võib välimust üsna lihtsalt muuta ja lapsele sobivaks teha. Noored kasvavad kiiresti – selleks on ka kõrvaklappide sangad üsna suures ulatuses reguleeritavad.

Vali endale sobiv mudel

Lisaks paljudele erinevatele värvidele on võimalik valida omale ka sobivaim mudel järgmiste seast:

BuddyPhones Standard, millel on kaasas spetsiaalne kaabel kuni nelja kõrvaklapi üksteise külge ühendamiseks.

BuddyPhones Explore, mis sisaldab lisaks ka mikrofoni.

BuddyPhones Inflight, mis pakub komplektis kaasa lennukiadapterit ja kandekotti, samuti on sel mudelil olemas võimalus valida kolme heli maksimumtaseme vahel.

BuddyPhones Play pakub kolmeastmelist helitugevuse reguleerimist – 75 dB, 85 dB või 94 dB ning juhtmevaba üle Bluetoothi mahamängimist. Mikrofon on samuti olemas, akud peavad kuni 14 tundi. Need klapid on ka õppimisrežiimis mürasummutusega, mis tähendab, et helipilt puhastatakse segavatest toonidest ja inimkõne lastakse selgemalt läbi.

BuddyPhones Wave seeria on lastele mõeldud juhtmevabade kõrvaklappide sari, mis ühendub heliseadmetega üle Bluetoothi ning mille akud peavad vastu kuni 24 tundi. Olemas on StudyMode õpperežiim. Juhtmevabad klapid on vee- ja pritsmekindlad, vastates IP67 standardile.

Loading...

Sinu ostukorv