Kõrvaklapid mängurile võivad olla ka väiksed ja juhtmevabad

Kõrvaklapid mängurile võivad olla ka väiksed ja juhtmevabad

  • Mysound2Go

Ettekujutus tüüpilistest mängurikõrvaklappidest on selline: suured, kogu kõrva katvad polsterdatud kuularid ja küljelt ette ulatuv pikk poroloonpallikesega mikrofon. lisaks võivad plinkida kuularitel ka erivärvilised LED-tuled. See kõik on hea ja ilus kodus mängides, aga kui tahad sõbra juurde minna või reisil mängida? Siis aitavad kerged ja mobiilsed mänguriklapid.

Razer Hammerhead ongi just selline toode. Razeri klappidel on kõrvasisesed 10 mm neodüüm-magnetitega kuularid, mis teevad päris võimsat ja mahlakat heli, edastades ka sügavaid basse. Mängimiseks on sobiv kaela riputatav kinnitus, mille saab väikese klambriga isegi kukla taha krae külge kinnitada.

Arvuti või mobiiliga on need seadmed ühenduses üle Bluetoothi ja olemas on ka väline mikrofon juhtme küljes. Kõrvaklappide kuju tagab tiheda kõrvas istumise, mis tekitab olulisel määral ka passiivset mürasummutust.

Veel üks viis, kuidas profid selliseid mänguriklappe kasutavad

Paljudel LAN-pidudel ja arvutimängude võistlustel kasutavad profid selliseid kõrvaklappe suurte kõrvaklappide all – selleks, et kuulata kahest allikast korraga. Tüüpiliselt kaustavad profid mängijaid kahtesid kõrvaklappe näiteks selleks, et publiku- ja taustamüra suurte klappidega kõrvaldada, lastes neisse valget müra ning väikestega nende all vaid mängu helisid kuulata. Mõnikord aga kasutatakse topeltkõrvaklappe, et kuulata mobiili või mõne teise seadme kaudu juhendajaid ja soovitajaid või tiimikaaslasi.

Razeri kõrvaklappe ning muid kõlareid ja kõrvaklappe saab järgi proovida MySound2Go kaupluses T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse esimesel korrusel, kus vajadusel annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika spetsialistid. Lisaks võid kõlareid ja kõrvaklappe osta ka mugavalt www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv