Kõrvaklapid juhuks, kui ei taha midagi kuulata

Kõrvaklapid juhuks, kui ei taha midagi kuulata

  • Mysound2Go

Kui tavaliselt vajatakse kõrvaklappe millegi kuulamiseks, siis on ka teistsuguseid vajadusi – näiteks on vaja kaitsta kõrvu müra eest või helidest lihtsalt puhata. Need ei pea olema ehitaja või lenduri massiivsed spetsiaalkõrvaklapid, vaid olemas on ka sellised tooted, mis sobivad beebidele, lastele või täiskasvanutele.

Siin on kolm erinevat kõrvaklappi erinevas vanuses kasutajatele.

Alpine´i beebikõrvaklapid kõige väiksematele

Kui ümbruses on palju müra, mida ei saa ära kaotada või välja lülitada – näiteks tänavamüra või vali muusika mõnel avalikul üritusel, siis saab beebi kõrvu kaitsta spetsiaalsete beebikõrvaklappidega. Need on tavalistest erinevad selle poolest, et käivad peapaelaga ümber pea. Niimoodi ei kuku need niisama lihtsalt ära.

Alpine´i klapid aitavad ka väikelast paremini magama saada, kui oled väljas – reisil, restoranis või mõnel väliüritusel. Spetsiaalne ehitus tagab, et ka magades püsivad need hästi peas ja ei nihku ära.

Kõrvaklappe on saada kolmes erinevas värvuses nii poistele kui tüdrukutele. Paigaldamine on lihtne: esialgu pannakse peapaelaga klapid pähe ja siis nihutatakse kinnitusi reguleerides täpselt kõrvade peale. Sobivad alates 2. eluaastast.

Alpine Muffy Kids – suurematele lastele

Need Apline´i kõrvaklapid on juba traditsioonilisema kujuga – kõrva katvad pehme polstriga kaitsed on ühendatud üle pea käiva sangaga, mida saab pea kuju järgi reguleerida. Klapid on head nii tänavamüra, mootorimüra kui valju muusika summutamiseks, kuid sobivad ka näiteks õppimiseks ja keskendumiseks kohas, kus on segavaid kõrvalisi hääli.

Tänu reguleeritavatele sangadele võib klappe kasutada igas vanuses lastega vastavalt kas pikendades või lühendades üle pea käivaid sangasid.

Täiskasvanutele: Sony mürasummutavad klapid lubavad vaikust kuulata

Sony auhinnatud tippklassi kõrvaklapid WH-1000XM3 on küll väga head muusika kuulamiseks ning saanud mitmeid auhindu audioportaalidelt (näiteks “What Hi-FI?” portaalilt 2018. aastal maksimumhinded), kuid lisaks võib nendega ka kvaliteetset vaikust kuulata.

Kui paljud lihtsamad mürasummutavad klapid korralikku vaikust nii hästi tekitada ei suuda, vaid summutavad taustamüra kõrva kostvat muusikat täiendades, siis WH-1000XM3 on hea ka välise müra kaotamises, ilma et peaks muusikat kuulama.

Selleks, et klapid end automaatselt välja ei lülitaks, kui pole ühegi heliallikaga ühendatud, tuleb Sony Headphones Connect äpis “Auto-off” seade välja lülitada.

Erinevaid kõrvaklappe ning laia valiku kõlareid leiab MySound2Go kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast kauplusest või uuest e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv