Klipsch – kui sa pole sellenimelistest kõrvaklappidest kuulnud, siis ilmselt peaksid kuulma

Klipsch – kui sa pole sellenimelistest kõrvaklappidest kuulnud, siis ilmselt peaksid kuulma

  • Mysound2Go

Klipsch pole mingi üleöö turule tulija ning see, kui sa pole neist midagi kuulnud, pole ilmselt sinu viga, kui sa kõrvaklappe ostes vaatad pigem laiatarbebrändide poole. Kui aga oled tõsisem muusikahuviline, siis see bränd juba peaks midagi ütlema – eriti just kõlarite poolelt, aga nüüd teeb Klipsch ka väga häid kõrvaklappe.

USA elektroonikatootja Klipsch on juba vägagi pika traditsiooniga ettevõte – asutatud 1946. aastal, sai see tuntuks nii-öelda ruuporiga kõlarite ehitamisega – nende “toru” võimendab esitatavat heli ning peale pikka arendustööd saavutati juba 1940ndate lõpus selline tase, et suhteliselt väikese võimsusega võimendid suutsid teha üllatavalt valju häält.

Nüüd aga on saadaval ka Klipschi juhtmevabad kõrvaklapid. T5 True Wireless teeb laia dünaamilise ulatusega heli, kuid ruuporit mõistagi kõrvas ei kasutata. Selle asemel on kasutusel teised patenteeritud lahendused, mis kõrva sobitumise ning heli täpse edastamise võimalikuks teevad. Nimelt on kõrvasisesel juhtmevabal kuulariotsikul spetsiaalne ovaalne ristlõige, mis kõrvaga paremini sobitub kui ümmargune ja aitab seega otsikul paremini paigal püsida.

Mida tähendab True Comfort disain ehk maksimaalselt kõrva kuju arvestav otsiku disain, seletab pildiliselt lahti järgmine video:

Nutiseadmetega ühenduvad need laadimiskapsliga juhtmevabad kõrvaklapid üle Buetooth 5, kasutades kõrge kvaliteediga AptX ja AAC tehnoloogiaid. See tagab signaali ligikaudu sama kvaliteedi, nagu kaabliga. Video vaatamise jaoks on viide heli ja pildi vahel viidud minimaalseks.

Akudelt töötavad kõrvasisesed klapid kuni 8 tundi, laadimiskapsel annab veel juurde mitu laadimiskorda, nii et kokku saab juhtmevabalt muusikat kuulata ilma välise laadijata kuni 32 tundi. USB C laadijaga saab kapslile anda 15 minutiga juurde kaks tundi kuulamisaega, kui on vaja reisil olles näiteks korraks laadida mõneks hetkeks seinakontakti juurde sattudes.

Lõpuks on ka T5 True Wireless kõrvaklapid veekindlad, nii et võid julgelt neid õues iga ilmaga kasutada – nii jalutades kui väga aktiivselt trenni tehes. Higi ja vihm ei tee stiilsetele klappidele midagi.

Nelja mikrofoniga saab anda häälkäsklusi nii Google´i kui Amazoni virtuaalsetele assistentidele ning telefoni välja võtmata vastata mobiilikõnedele.

Klipschi uusi kõrvaklappe ning laia valiku muid kõlareid ja kõrvaklappe leiab MySound2Go e-poest või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast kauplusest.

Klipsch T5 True Wireless juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid on müügil siin.

Loading...

Sinu ostukorv