Kingi koolilõpu puhul helielamus: 5 praktilist soovitust

Kingi koolilõpu puhul helielamus: 5 praktilist soovitust

  • Mysound2Go

Ühed lõpetavad koole, teised valmistuvad algavaks suveks ja puhkusteks. Üks, mis kindel – kõigile kulub ära üks tõeliselt hea ja kvaliteetne helielamus. Seega on õige aeg valida endale või sõbrale-tuttavale kingiks mõni hea kõrvaklapipaar või kõlar. Kuna MySound2Go´s läks käima suur koolilõpukampaania, siis leiad valikust kindlasti midagi põnevat.

Razer Kraken – vali sobiv värv ja asu mängima

Razeri kõrvaklapid sobivad nii kvaliteetse muusika nautimiseks kui mängimiseks. Valikust leiab värvidest rohelise, musta ja valge, mis sobivad nii tüdrukutele kui poistele. Küljes on ka kvaliteetne mikrofon, mis eelkõige mõeldud mängudes kasutamiseks, kuid loomulikult saad sellega teha ka oma Skype´kõnesid või videokonverentse.

Razer on mängurite seas tuntud bränd, nii et kui tead, et koolilõpetaja, õpilane või hea sõber tegeleb arvuti- või konsoolimängudega, siis Razerit kinkides valikuga mööda ei pane.

Razer Kraken sobib mängimiseks ja muusika kuulamiseks hästi seetõttu, et pehmed polstriga kõrvaümbrised aitavad hästi end isoleerida ümbritsevast melust, alumiiniumist tugikonstruktsioon avaldab mõõdukat survet ja on samas väga kerge näiteks reisile kaasa võttes, polstri all on ka mõnus jahutav geel pikemaks ajaks klappide peas kandmiseks.

Kardioidmikrofon püüab kinni vaid sinu enda hääle ja surub taustahelid tagaplaanil maha.

Lisaks PC-dele ja mäkkidele sobib Kraken väga hästi ka Playstation 4-ga ühendamiseks.

Beats Studio3 – iidolite eelistatud bränd

Paljud kuulsused on eelistanud just seda brändi, mis kuulub nüüd Apple´ile oma stiilsuse, luksusliku välimuse ja hea kvaliteedi pärast. Värvivalik on väga lai – kõik saadaolevad värvikombinatsioonid leiad e-poest. Apple´i seadmetega täieliku ühilduvuse tagab Apple´i enda W1 kiip.

Kui tead, et koolilõpetaja või sõber, kellele tahad muusika kuulamiseks häid klappe kinkida on Apple´i seadmete kasutaja, siis need mürasummutavad juhtmevabad klapid on üsna kindel valik, et kingisaaja rõõmsaks teha. Ja loomulikult võid nendega premeerida ka iseennast.

Kindlasti on üheks põhjuseks lisaks heale helikvaliteedile, miks mitmed kuulsused need klapid oma reisivarustusse võtnud, ka väga hea aku tööiga – 40 tundi. Sellest jätkub päevadeks. Kiirlaadimisega on kümne minutiga juba laetud juurde kolm tundi kasutusaega.

Bang & Olufsen BeoPlay P2 – kõlar, mida võib igale poole kaasa võtta, välja arvatud ujuma

Selle kõlari välimus ja helikvaliteet sobivad ka nõudlikule kasutajale, ainukeseks puuduseks võib pidada veekindluse puudumist. Kuid pritsmetele ja kergematele veetabamustele peab Bang ja Olufsen vastu küll. P2 on varustatud randmerihmaga, millega hea kõlarit kaasas kanda või kuhugi riputada. Kui tahad selle võtta kaasa peenemale olengule või matkale, siis vahet pole – sobib mõlemasse olukorda. Samal ajal nii soliidne ja kvaliteetne kui ka vastupidav. Aku kestab 10 tundi.

Marshall Stockwell II – kaasaskantav retro- ja rockikõlar

Kui vajad stiilse välimusega korralikku kõlarit, mis teeks ka valju häält, siis Marshall Stockwell II võiks olla õige valik. Välimus meeldib kindlasti rokisõbrale ja muusikule, kes ise kitarri või bassi mängib, sest Marshall on juba eelmisest sajandist tuntud lava-aksessuaar paljude rokkbändide jaoks.

Moodne juhtmevaba Marshalli kõlar on varustatud kvaliteetse Bluetooth 5.0 aptX standardi ühendusega, seega helikvaliteedi pärast muretsema ei pea. Kõlari aku kestab 20 tundi, seega suvisteks seiklusteks jätkub. Kui õhtu aga pikemaks läheb, siis ei tasu liialt muretsetda, kuna pärast 20 minutit laadija otsas suudab kõlar taas 6 tundi head muusikat mängida.

Audio-Technica ATH-SR30BT – kui kõige olulisem on helikvaliteet

Audio-Technica kõrvaklapid ei paista silma erilise välimusega, kuid kõigile polegi seda vaja. Palju on neid, kes välimuse asemel hindavad vaid helikvaliteeti ja selles osas on ATH-SR30BT väga hea valik.

Samuti on aku kestvuses raske leida neile klappidele võrdset – koguni 70 tundi puhast kvaliteetset muusikat saab nautida enne seinakontaktini tagasi jõudmist. Reisiklappideks on samuti see mudel hea – käib lihtsalt kokku ja on mugav kaasa pakkida. Vajadusel saab kasutada seda mudelit handsfree’na ehk käed-vabad lisaseadmena, sest sisseehitatud mikrofoniga võib kõnedele vastata.

Kõiki neid tooteid on võimalik koolilõpu kampaania raames osta soodsalt nii MySound2Go e-poest www.mysound2go.ee kui ka MS2G T1 kaubanduskeskuse kauplusest. Poes annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika asjatundjad. Vaata kõiki kampaaniatooteid siit.

Kõigi e-poest ja MySound2Go T1 kauplusest ostjate vahel loosib MySound2Go välja Sony 500GB PlayStation 4 Slim mängukonsooli. Loos toimub 01.07.2019. Võitjaga võetakse ühendust e-posti teel.

Loading...

Sinu ostukorv