JBL Boombox – viiekilone kõlar, mida vaatamata suurusele tasub alati kaasa vedada

JBL Boombox – viiekilone kõlar, mida vaatamata suurusele tasub alati kaasa vedada

  • Mysound2Go

Juhtmevabad kaasaskantavad kõlarid on tavaliselt kerged ja kompaktsed, nii et neid saab taskusse pista või mugavalt kotti panna. JBL Boombox on aga teisest klassist – kaalub viis kilogrammi, nii et pigem saab selle õlale vinnata, kui välja lähed. Vaatamata oma suurusele ja raskusele tasub aga see Boombox ikkagi kaasa võtta, sest teist sellist on raske leida, mis niimoodi ka võimsaimad bassid välja veab ja samal ajal vette kukkumise välja kannatab.

Kõlar on täiesti veekindel, vastates standardile IPX7. Kuigi vee all muusikat ei kuulata, pole probleemi sellest, kui keegi otsustab oma täispuhutava madraitsiga vee peale minnes ka kõlari kaasa võtta. JBL ujub ilusti vee peal ja võib ringi hulpides korraliku kvaliteediga basse edastada.

Aku kestab 24 tundi, mis on piisav pikemaks olenguks. Kõlaril pole aga ühtki vilet ega kella lisaks, vaid see on mõeldud neile, kes hindavad vaid head helikvaliteeti. Seega ei maksa oodata virtuaalseid assistente, mobiilikõnedele vastamist, striiminguteenuseid jne. Tegemist on võimsa ja kvaliteetse bassikõlariga, mis tähendab, et kui keskenduda helikvaliteedile, siis kõikvõimalikud muud lisad pole selle kõlari sihtrühma jaoks enam nii olulised.

Pea poolemeetrise pikkusega seade on kaetud kangaga – kas ekstreemsustesse sobivust rõhutava kamuflaažimustriga või traditsioonilise musta riidega. Bluetoothiga saab ühendada kuni kaks seadet, lisaks on olemas ka helisisend kaabliga seadmete jaoks. Mobiile on võimalik laadida kahest USB pesast, mis kasutavad kõlari võimsat sisemist akut.

Connect+ nupu abil võib ühendada sama seadmega ka teise kõlari, mis teeb valjudest Boomboxidest stereokõlarite paari.

Mobiiliäpist ja eraldi nupust kõlaril lülitatakse seade kas siseruumide režiimi või õuerežiimi, siis arvestab võimendi ümbritsevate akustiliste oludega täpsemini.

Toas võib see kõlar siiski liiga suur olla või vähemalt mõjub pisut üledimensioneeritult, sest juba 50% helivaljuse peal võib keskmises toas viibimine ebamugavaks muutuda. Muidugi saab ka kõlari alati vaiksemaks keerata. Kuid eelkõige on selle kõlari koht täisvõimsusega tööks suuremates ruumides ja väljas. Kuna veekindlus on tagatud, siis miks mitte just väljas veekogu või basseini ääres või lausa vee peal. Sinna sobib viiekilone kõlar kui valatult ning ei jää hätta ka suurimal võimsusel puhaste basside esitamisega.

Vaata videost lähemalt, mida IBL Boombox on suuteline tegema:

JBL-i kaasaskantav Bluetooth-kõlar on MySound2Go poes saadaval nii mustana kui ka laigulise maskeerimismustriga.

Loading...

Sinu ostukorv