Jays m-Seven: uskumatult väikesed kõrvaklapid, mis kestavad üle 9 tunni

Jays m-Seven: uskumatult väikesed kõrvaklapid, mis kestavad üle 9 tunni

  • Mysound2Go

Kui otsid endale selliseid kõrvasiseseid juhtmevabasid klappe, mis praktiliselt kõrvast välja ei paistagi, siis siin on üks soovitus.

Kõrvaklapid Jays m-Seven True Wireless kaaluvad 5,9 grammi, seega on suhteliselt olematu kaaluga, suurus on samuti selline, et enamuse kõrvasuuruste jaoks mahuvad kuularid pea tervenisti kõrva. See tagab kindlama paigalpüsimise ja ka teatud määral parema füüsilise mürasummutuse.

Akud kestavad alla kuuegrammistel kuularitel 9,5 tundi. Seda on rohkem kui paljudel suurematel klappidel. Laadimiskapsel annab juurde veel 28,5 tundi, mis kokku teeb juhtmevaba kuulamise ajaks 38 tundi. Sellise akuajaga võiks need ka pikemale reisile kaasa võtta, ilma et pidevalt laadimise pärast tuleks muretseda. Kapslisse laadima pandud kõrva käivad kuularid saavad täis ühe tunniga.

Selleks, et väga väikesed kõrvaklapid paremini kõrva sobituks, on kaasas kolm paari erineva suurusega otsikuid. Neid proovides leiab igaüks endale kõige sobivama.

IPx5 standardile vastav veekindlus tähendab, et saad Jays m-Sevenit kasutada ka sportides ja vihmase ilmaga. Puutetundliku pinnaga võid muusikat juhtida nutiseadme vahenduseta ja samamoodi võid kõnedele vastata põues olevast telefonist – vaid kõrvaklappide pealmist pinda puudutades. Puudutuad üks kord – jääb muusika pausile või hakkab pausilt edasi mängima; puudutad kaks korda järjest parempoolset klappi – käivitub järgmine lugu ja vasaku klapiga eelmine lugu; hoiad sõrme vasakul või paremal klapil ja vastavalt helivaljus kas väheneb või suureneb jne.

Kui soovid saada eriti mahlakaid ja võimsaid basse, siis nii pisikesed kuularid seda pakkuda ei suuda. Samas on helikvaliteet igati hea – Jays on tuntud korraliku kvaliteediga kõrvaklappide poolest ja isegi ülipisikese m-Seveni puhul pole selles osas suuri järeleandmisi tehtud.

Rootsis disainitud klapid reageerivad ka häälkäsklustele ning on ühilduvad nii Siri kui Google Assistantiga.

Erinevaid kõrvaklappe ning laia valiku kõlareid leiab MySound2Go kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast kauplusest või uuest e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv