Hi-Fi taskukohaselt kätte: vali endale maikuus kõige sobivamad Sennheiseri soodushinnaga kõrvaklapid

Hi-Fi taskukohaselt kätte: vali endale maikuus kõige sobivamad Sennheiseri soodushinnaga kõrvaklapid

  • Mysound2Go

Sennheiseri hinnatud saksa kvaliteeti saab nüüd kuni 31. maini hankida kuni veerandi võrra väiksema hinnaga – just nii kaua ja just nii palju soodustust pakub värske MySound2Go kõrvaklapikampaania. Valikus leidub kõrvaklappe igasuguseks olukorraks ja väga erinevatele vajadustele.

Soodsad kõrvasisesed klapid

Sennheiseri soodsaimaks kõrvasiseseks kõrvaklappide mudeliks on MySound2Go poes CX 100 nööpkõrvaklapid, mida saab omale osta nii kaubanduskeskuse T1 esimesel korrusel asuvast poest kui e-poest 30 euro asemel 24,99 euroga. Valikus on must ja valge värv ning need klapid pakuvad väga soodsa hinnaga kvaliteetset heli väga kompaktsete kuularitega, mis tagavad tihedalt kõrva istudes passiivse mürasummutuse. Bassiulatus on neil klappidel eriti hea.

Nööpkõrvaklappe on aga mitmesuguseid – kindlasti võib näiteks sporditegemisel olla rohkem abi juhtmevabadest Bluetoothiga kõrvaklappidest, mis ei pea olema taskus või vöökotis oleva telefoniga füüsiliselt ühendatud. Omavahel juhtmega ühendatud kaela taha käivad klapid on head veel sellepärast, et ei kao ära, kui neid kõrvas ei kanna – võid rahulikult kaelas hoida.

Üks selliseid on Sennheiserilt kvaliteetne Momentum Free, mille Bluetooth 4.2 aptX standard tagab parima helikvaliteedi ja nende kõrvaklappidega saad ka vajadusel kõnedele vastata, sest mikrofon on sisse ehitatud. Juhtpuldist on võimalik juhtida nii muusika kuulamist kui kõnede vastuvõttu.

Momentum Free sai tuntud audioportaalilt What? Hi-Fi maksimumpunktid ja hinnati omas klassis parimaks, kui tahad kompaktset, aga juhtmevaba ning samas väga kvaliteetse heliga muusikaelamust. Vaata arvustust siit.

Veelgi suurema vabaduse annavad aga sisseehitatud akuga, eraldi kõrva käivad ja väga kompaktsed Momentum True Wireless klapid, mis sel kuul ostes annavad hinnavõidu 50 eurot. Vaatamata oma ülimale väiksusele kestavad akud kuni 6 tundi ja ühendada saab kuni kahe erineva seadmega üle Bluetoothi – võid näiteks samade seamdetega kuulata nii mobiilist kui sülearvutist tulevad muusikat ilma uuesti Bluetoothiga paaritamata.

Kui vaja kõnesid teha ja kvaliteetset heli kuulata

Kui tahad mugavaid mänguri- või kontorikonverentside klappe, siis peaks õige valik olema Sennheiser PC 8 USB, mis, nagu nimigi ütleb, käib arvuti külge USB-pesa kaudu.

USB-ühendus tähendab, et kõrvaklappidesse saadetakse kvaliteetne digiheli, mingeid draivereid pole eraldi vaja otsida ja paigaldada. Kõik seadistatakse USB-st kasutamiseks automaatselt. Seadmel on ka juhtme küljes sisseehitatud mikrofon ja juhtpult.

Kui tahad kvaliteetseid hea bassiga ning üle pea käivaid kokkuklapitavaid kõrvaklappe, siis Sennheiser HD 300 (hind praegu 41,99 eurot) on sobiv valik. Tegemist on väga vastupidava korpusega klappidega, mis kannatavad väänata igas suunas. Kui aga vajad sarnaste üle pea käivate suurte kuularitega kõrvu katvate klappide juurde ka sisseehitatud mikrofoni, siis sobib Sennheiser HD 400S, mis maksab praegu 57,99 eurot.

Mis on avatud disainiga kõrvaklapid ja kellele need sobivad?

1968. aastal tõi Sennheiser välja maailma esimesed nn avatud disainiga kõrvaklapid. See tähendab, et lisaks kuularitest kostvale muusikale lastakse läbi ka natuke ümbritsevaid helisid, mis teeb kuulamise sarnasemaks suurtest kõlaritest muusika nautimisele. Paljud kasutajad peavad sellist lahendust kõige loomulikuks ja 70ndate alguses saavutasid need seadmed suure populaarsuse. Ka praegu on avatud disainiga kõrvaklapid popid ja tagavad Hi-Fi helikvaliteedi loomulikul kujul, Sennheiseri soodushinnaga mudel HD 559 ongi Hi-Fi kvaliteediga tippmudel, mis maksab praegu soodushinna – 74,99 eurot. Saadaval on ka sama mudeli sisseehitatud mikrofoniga versioon HD 569.

Muidugi leiab kampaaniapakkumistest ka Bluetoothiga mürasummutavad kõrvaklapid PXC 550, odavamast hinnaklassist aga mürasummutusega juhtmevabad kõrvaklapid HD 4.50 BTNC.

Need viimased on mugavad ja kerged, aku kestab 25 tundi ja teiste seadmetega saab ühendada vaid puudutades – NFC abil võid näiteks oma mobiili või tahvelarvutiga ühendada vaid neid üksteise lähedusee viies. Tehnoloogiaportaal Techradar on nende kohta öelnud, et tegemist on selliste seadmetega, mis sobivad eriti hästi pikamaalendudele kaasa võtmiseks ja ka muudmoodi reisimiseks, kus tuleb kaua kulgeda ja on soov mitte lasta end häirida ümbritsevatest taustahelidest. Arvustuse leiab siit.

Soodushinnaga on saadaval veel tõelised tippklassi klapid audiofiilidele – Sennheiser HD 600, mille hinnavõit maikuus on 60 eurot.

Vaata kõiki Sennheiser Special kampaaniapakkumisi, mis kehtivad kuni 31. maini, siit.

Sennheiseri kõrvaklappe ja teisi audiotooteid saab saab järgi proovida MySound2Go kaupluses T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse esimesel korrusel, kus vajadusel annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika spetsialistid. Lisaks võid kõlareid ja kõrvaklappe osta ka mugavalt www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv