Bowers & Wilkinsi juhtmevabad kõrvaklapid P7 – seitse põhjust, miks neid kohe osta

Bowers & Wilkinsi juhtmevabad kõrvaklapid P7 – seitse põhjust, miks neid kohe osta

  • Mysound2Go

Täna on võimalik Musta Müügi kampaaniaga soetada endale Bowers & Wilkinsi tippklassi kõrvaklapid P7 parima hinnaga. Uurisime välja, mis on need seitse peamist põhjust, miks P7 on hea ost neile, kes hindavad häid juhtmevabasid kõrvaklappe.

1. Väga hea kooste- ja helikvaliteet

Bowers & Wilkinsi kõrvaklapid on väga vastupidavad. Metallist sang üle pea paindub piisavalt, et kõrvaklappe mugavalt pähe panna, kuid neid on pea võimatu pooleks murda.

Kõrvapehmendajad on eemaldatavad – need käivad kinni magnetitega ja tuleb lihtsalt eemaldada oma pesast välja tõmmates. See tähendab, et kui kõrvapehmendajad vajavad puhastamist või väljavahetamist, ei pea hakkama oma kõrvaklappe välja vahetama.

P7 on saanud aasta tegija auhindu ja maksimumpunkte helikvaliteedi eest juba aastast 2013. Juhtmevaba versioon ilmus 2016. aastal ning ka see on saanud kohe alguses väga kõrgeid hindeid. Siiamaani valitakse neid klappe oma hea esituse eest parimateks paljudes võrdlustestides.

Seega kui tahad võimalikult head kvaliteeti ilma mürasummutuse, ekvalaiserite ja muude edevate lisadeta – vaid puhast heli, ei midagi muud, siis need klapid on hea valik.

2. Hea reisile võtta ja mugav kasutada

Ehkki P7 on metallist sangaga, saab seda ikkagi väga hästi reisiks kokku klappida:

Kinnitused on hästi reguleeritavad ja kui vaja, keerad kuularid üksteise vastu ning pakid kokku mugavasse transpordiasendisse. Nii mahuvad need hästi ära ka igapäevaselt kaasas kandes. Selleks on komplektis ka poolkaarekujuline kott.

Ehkki metallist sangade kasutamine on P7 teinud pisut raskemaks kui mõned rohkem plastist tooted, on kõrvapehmendused ülimalt pehmed ja ei suru kõrvadele. Üle pea käiv sang on reguleeritav ning aitab samuti vähendada survet kõrvadele. Lisaks on peasanga survetugevus selline, et ei suruks liialt tugevasti külgedelt ning samas aitab see hoida kuulareid kindlalt kõrvade vastas.

Kattematerjalina on kasutatud ehtsat pehmet nahka – nii sanga juures kui kuularite ümber pehmendusrõngastes.

Luksusliku välimuse annab seegi, et lisaks kõrvade poolsele pehmendusele on nahaga kaetud ka tagakülg, mis jääb kõrvaklappe kasutades nähtavale.

3. Heliedastus üle kvaliteetse Bluetoothi

P7 Wireless toetab kvaliteetset aptX heliedastust üle Bluetoothi, seega ei tähenda traadita ühendus helikvaliteedi halvenemist. Saad kuulata sama mõjusaid basse ja teravaid kõrgeid sagedusi, kui kaabliga.

4. Töötab ka kaabliga

Kui tahad siiski kaabliga kuulata, on see võimalus olemas – komplektis on kaasas eemaldatav helikaabel, mille võid igal ajal kõrvaklappide külge ühendada.

5. Aku kestab 17 tundi ja on USB-kaabliga laetav

Korralikud juhtmevabad kõrvaklapid peavad akudelt vastu pidama ühe üle Atlandi lennureisi. P7 peab ilusti ja kui on vaja kiirelt laadida, sobib tavaline USB kaabel.

6. Kasuta käed-vabad seadmena

Kui kuulad mobiilist oma lemmikmuusikat, ei pea kõnede vastuvõtmiseks klappe peast võtma ja telefoni järele haarama, sest sisseehitatud mikrofoniga saad väga mugavalt ka kohe kõnedele vastata.

7. Praegu saadaval väga hea hinnaga – alla 300 euro!

Kuna hetkel kestab Musta Müügi kampaania, siis saab need Bowers & Wilkinsi klapid kätte 100 eurot odavamalt – 299 euroga, mis on kindlasti üks aasta parimaid hindu. Aega pole palju jäänud, et sellise hinnaga need väärt klapid kätte saada.

Kõik Sony Centeri ja MySound2Go kampaaniapakkumised leiab siit.

Loading...

Sinu ostukorv