Bowers & Wilkins koostöös stressiteadlasega soovitab: aitab jõulumuusikast, kuula hoopis seda!

Bowers & Wilkins koostöös stressiteadlasega soovitab: aitab jõulumuusikast, kuula hoopis seda!

  • Mysound2Go

Jõulumuusikast on kõrini? See pole imekspandav, sest stressiteadlased on avastanud paljude inimeste jaoks seose jõulumuusika ja stressi vahel. Need lood tulevad kõige kiiremal ajal aastalõpus, kus jõulurahust pole kinkide otsimisel ja pikkade pühade pidamisel jälgegi. Selleks, et tõeliselt jõule nautida, otsis kvaliteetsete autioseadmete tootja Bowers & Wilkins koostöös music muusikaprodutsendi ja helieksperdi Markus Bergqvistiga, helilooja Joel Danelliga ning stressiteadlase prof. Töres Theorelliga välja muusika, mis tegelikult rahustab.

Kui oled aastalõpuks need vanad jõululood kõik ära leierdanud ja tahaksid vana aasta õhtul hetkeks rahu, siis pane peale see muusika, mis on teadaolevalt maailma esimene stressileevendav jõulumuusika:

Sound spaSpotifys ja iTunesis

Sound Spa autoriks on The Soundscapers Collective ja see on just see träkk, mille Bowers & Wilkins soovitab mängimae panna nii jõulu- kui aastavahetuse-järgsel ajal. Muuhulgas jõudis see hiljuti tippu Rootsis nii Spotify kui iTunes´i TOP-is.

Muusika juures võlub kuulajaid mõnus pidulik vaib, mis samas rahustab ja on heaks kontrastiks kõigile neile aisakella-lugudele, mis igalt poolt kostavad.

Vaata ka videot, kus asjatundjad selgitavad, mismoodi aastalõpustressist kvaliteetse muusikaga vabaneda ja kuidas stressivaba muusika loomine käis:

Bowers & Wiklinsi tooteid saad ise järgi proovida ja osta MySound2Go poest keskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel või www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv