Bose uus kodukõlar võtab vähem ruumi, kuid bass levib ikka igasse nurka

Bose uus kodukõlar võtab vähem ruumi, kuid bass levib ikka igasse nurka

  • Mysound2Go

Bose sel kevadel esitletud väikseim kodukõlar Home Speaker 300 on küll teistest mudelitest hoopis pisema korpusega, kuid võimsust jätkub keskmise toa jaoks piisavalt ning ka sel mudelil on igas suunas bassivõimekus.

Bose Home Speaker 300 silindrikujuline korpus peidab endas kõlarielemente, mis on paigutatud niimoodi, et heli leviks igas suunas üheaegselt.

Uues kodukõlaris on kuus mikrofoni, mis võivad vastu võtta häälkäsklusi Google Assistanti ja Alexa virtuaalsetele assistentidele – näiteks saad panna mängima oma lemmikmuusika või küsida ilmateadet. Kui aga tahad, et mikrofonid kindlasti välja lülitatud oleks, on selleks kõlari pealmisel küljel spetsiaalne nupp. Küljel aga asub LED riba, mis annab märku, kas virtuaalassistent parasjagu kuulab sind või tegeleb vastuste otsimisega (või on hoopis välja lülitatud).

Muusika jaoks on aga väiksel kõlaril olemas kõik võimalused ühenduda nii koduste seadmetega kui striiminguteenustega. Esindatud on WiFi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 ja tugi on striiminguteenustele Spotify, Deezer, Pandora, TuneIN, Amazon Music, Apple Music jne. Muidugi saab juhtmevabalt oma koduste seadmete abiga üle kanda muusikat ka ükskõik millistest muudest allikatest.

Bosel on teisigi nutikaid kõlareid, millega saad selle perekonna väikseima liikme muretult ühendada. Kui kasutad näiteks elutoas suuremat ekraaniga kõlarit Bose Home Speaker 500, võid väiksema Home Speaker 300 ka mõnesse väiksemasse tuppa panna ja juhtida neid koos ühe mobiiliäpiga. Mobiiliäpist on võimalik seadistada bassi ja helivaljust ning kõlari kasutatavaid striiminguteenuseid. Kõlarit saab ka kasutada multiroom´i gruppides, kuid vaid koos teiste Bose kindlate mudelitega – kas Bose Home Speaker 300, Bose Home Speaker 500, Bose Soundbar 500 või Bose Soundbar 700-ga. Muude Bose toodete ja teiste tootjate multiroom-kõlaritega Home Speaker 300 ei ühildu.

Kompaktse kõlari peab paigutama mõne seinakontakti lähedale, sest seade vajab võrgutoidet.

Home Speaker 300 ning suur valik teisi kõlareid ja kõrvaklappe on müügil MySound2Go e-poes või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvas kaupluses. Vaata lähemalt siit.

Loading...

Sinu ostukorv