Beats toob välja uued sportlikud klapid, mis püsivad eriti kindlalt kõrvas

Beats toob välja uued sportlikud klapid, mis püsivad eriti kindlalt kõrvas

  • Mysound2Go

Beats tutvustas oma uusi kõrvaklappe Powerbeats Pro, mis on eraldi juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid, kuid tänu kõrva taha ulatuvale sangale püsivad hoopis paremini kõrvas erinevat aktiivset sporti tehes.

Lisaks heale kõrvas püsimisele on oluliselt laiendatud uue Bluetooth-ühendusega leviala, nii et võid mobiili, kust muusika tuleb, ka kümneid meetreid eemal hoida ja ei pea nutiseadet sportides kaasas kandma. Aku kestab üheksa tundi, koos laadimiskapsliga aga pikeneb kokku tööaeg kuni 24 tunnini.

Kiirlaadimisega saab 5 minutiga laadimiskapslist klappidele juurde 1,5 tundi muusikamängimise aega, seega ei pea kauaks kuulamist katkestama isegi siis, kui oled pikemalt väljas (või reisil).

Uutel Powerbeatsi klappidel on ka hääljuhtimine – Siri saab aktiveerida IOS-iga seadmes kas häälkäsklusega “Hey, Siri!” või beats-nuppu vajutades. Sama nuppu pikemalt vajutades saab sissetulevast kõnest keelduda või lühemalt vajutades vastu võtta.

Klapid tunnevad automaatselt ära, kui neid kannad ja kui kõrvast võtad, siis muusika peatub, alustades kõrva tagasi pannes just sealt, kus pooleli jäid.

Orienteeruv hind klappidel peagi müüki tulles on 225 eurot.

Beatsi kõiki kõrvaklappe ja muid seadmeid saab järgi proovida MySound2Go kaupluses T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse esimesel korrusel, kus vajadusel annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika spetsialistid. Lisaks võid kõrvaklappe osta ka mugavalt www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv