Beats Studio3 – Apple´i kohanduv mürasummutus

Beats Studio3 – Apple´i kohanduv mürasummutus

  • Mysound2Go

Beatsi juhtmevabad mürasummutavad kõrvaklapid on Apple´i W1 kiibiga – see tähendab, et tegemist on täiesti tippklassi mürasummutusega, mis kasutab adaptiivset tehnoloogiat ja kontrollib ümbritsevat müratausta 50 tuhat korda sekundis.

Pure ANC – mida see teeb ja kuidas muusika esile toob?

Beats Studio3 kõrvaklapid kasutavad Pure Adaptive Noise Cancelling (Pure ANC) tehnoloogiat ehk siis “Puhast adaptiivset mürasummutust”. See tähendab, et kõrvalisi helisid eemaldatakse keerukamalt kui lihtsalt välisest mikrofonist tulevaid signaale vastandfaasis kõrva lastes, nii nagu teevad paljud mürasummutuslahendused.

Beatsi klapid tegelevad otseajas heli kalibreerimisega, et müraeemaldus saavutaks maksimaalse efekti. See on vajalik, sest arvestada tuleb kasutajat ümbritseva müra olemuse ja tugevusega, mis omakorda nõuab iga kord erinevat lähenemist. Klappide müraeemaldusprotsessor registreerib väliseid helisid ja lisab vastava korrigeeriva signaali sellele muusikale, mis kõrva saadetakse.

Kõike seda juhib Apple´i kiip W1, mis lisaks väga efektiivsele müraeemaldamisele on ka ülimalt kokkuhoidlik energiatarbija. Kui kasutada tavalist mürasummutuse režiimi, siis kestavad akud 22 tundi. Kiirlaadija Fast Fuel annab juurde 3 tundi mänguaega vaid kümneminutise laadimisajaga. Kui aga lülitada Pure ANC välja, pakub eriti energiasäästlik režiim koguni 40 tundi  mängimisaega.

Kuidas ühendada?

Kuna tegemist on Apple´i kiibiga, siis eriti lihtne on nende kõrvaklappidega ühendada loomulikult Apple´i enda seadmeid. See käib hetkega ja mingit traditsioonilist paaritamisprotseduuri pole vaja läbida.

Muidugi töötavad klapid ka Androidiga seadmetega. Sel juhul käib Bluetoothi-ühendus nagu ikka ja midagi erilisemat seal ei ole.

Kui kõrvaklapid on nutiseadmega ühendatud, saab nende välispinna multifunktsionaalse puutenupuga kõnesid vastu võtta, lugusid vahele jätta või edasi kerida, helivaljust reguleerida ja Siri virtuaalassistenti aktiveerida.

Vaata, kuidas seda  nuppu kasutada, sellest videost:

Disain toetab pikka akuaega

Beats Studio3 kõrvaklappide akud kestavad väga kaua, seega võib arvata, et neid klappe hoitakse järjest päris kaua peas ja need peavad mugavalt istuma kõrvade ümber. Selleks on pehmed ja hingavad (ventileerivad) padjakesed, mis ulatuvad üle kõrvade. Üle pea hoidev sang on painduv ja mõõduka survega samuti. Kerge ja vastupidav disain teevad need klapid väga sobivaks reisile kaasa võttes, lisaks saab Beatsi mugavalt kokku klappida ja need võtavad kotis üsna vähe ruumi.

Beatsi kõrvaklappe Studio3 Wireless saab järgi proovida MySound2Go kaupluses T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse esimesel korrusel, kus vajadusel annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika spetsialistid. Lisaks võid klapid ära osta ka mugavalt www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv