Beats Solo Pro – ilmselt ühed parimad tänavakõrvaklapid

Beats Solo Pro – ilmselt ühed parimad tänavakõrvaklapid

  • Mysound2Go

Apple´ile kuuluva Beatsi uued kõrvaklapid Solo Pro pakuvad kõike seda, mida oled ühtede korralike tänaval ja liikudes kasutatavate klappide puhul otsinud – head disaini, korralikku mürasummutust ja selget, mitte liiga esiletükkivat bassi.

Ehkki Beatsi helikvaliteeti pole alati peetud parimate Hi-Fi klappidega võrreldavaks, on uus mudel saanud palju kiitust ka selles osas mitmetelt juhtivatelt audioportaalidelt. Nii näiteks mainib What Hi-Fi?, et Solo Pro heli on tasakaalustatud ja seekord ei peagi ette heitma liigset bassi. Ka Engadget nimetab plussina “suurepärast heli”. Küll aga kipuvad need klapid veidi liiga kõvasti kõrvadele suruma, aga eks see sõltub ka pea kujust ja sellest, kui kaua muusikat järjest kuulata või mänge mängida.

Sangade konstruktsioon on tugev, kuulareid ei pea kokku pakkides küljele keerama, nagu paljudel teistel tootjatel on kombeks, vaid need klapitakse üksteise alla kokku, mis annab kompaktse tulemuse, lubades üle pea käiva kaare konstruktsiooni tugevamaks teha. Kaasas on veel mugav kandekott.

Disain on Beatsi klappidel olnud tugevaks küljeks varemgi, ega siis asjata Apple seda tootjat omale ei ostnud. Seega kui oled Apple´i muude toodete fänn, sobib ka Solo Pro hästi komplekti. Lisaks on Beatsi klapid varustatud Apple´i kiibiga, mille abil on ülilihtne lülituda ühelt seadmelt teisele – näiteks iPhone´ilt iPadile või Mac´ile ja samade klappidega ilma midagi seadistamata uuest seadmest edasi kuulata.

Beats Solo Pro akude tööaeg on peaaegu rekordiline – kuni 40 tundi (koos mürasummutusega 22 tundi). Samas võib tööaega ka kiirelt juurde saada, kui seinakontakti lähedale satud – 10 minuti laadimisega saab 3 tundi kasutusaega juurde. Kui aku siiski tühjaks saab, võib juhtmega kuulata, kuid tavalisest 3,5 mm kaablist pole abi – tuleb hankida Lightning-üleminekuga juhe.

Mürasummutus toimib Beatsi klappidel analoogselt parimate turulolevatega – kui liigud tänaval ja tahad ümbritsevat liiklust kuulda, saad muuta vaid ühe puudutusega aktiivse helisummutuse läbipaistvaks. Kui aga vaja täielikku eraldumist, oskab Beats loomulikult taustahelid ära kaotada. Seda tehakse spetsiaalse Apple´i kiibiga automaatselt ümbritseva müraga kohandudes – olgu selleks siis lennukimüra või kontorimelu.

Beats Solo Pro värvivaliku ja tehniliste andmetega saab tutvuda siin.

Erinevaid kõrvaklappe ning laia valiku kõlareid leiab kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast MySound2Go kauplusest või uuest e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv