Beats Pill Plus – kõlar nupuga, mis juhib peaaegu kõike

Beats Pill Plus – kõlar nupuga, mis juhib peaaegu kõike

  • Mysound2Go

Beats on meil eelkõige tuntud kvaliteetsete kõrvaklappide poolest, aga ka Beatsi kõlarid on sama tähelepanuväärsed. Neidki saab juhtida lihtsalt, minimalistlike nuppudega ja helikvaliteet ületab paljude ootused.

Beats Pill Plus on kaasaskantav kõlar, mis on saadaval MySound2Go poest nii musta kui valge korpusega.

Selle kõlari “b” tähega nupp on paljude funktsioonidega ja sellega saab enamuse asju ära tehtud, otsimata erinevaid juhtpaneele ja kohti, kuhu vajutada. “b” nupuga saab näiteks lugusid mängima ja pausile panna, muusikapalasid vahele jätta ning samuti kõnesid vastu võtta, sest kõlaril on sisseehitatud mikrofon.

Ehkki Bluetooth-kõlar on pisike, teeb see üsna valju heli oma suuruse kohta. See saavutatakse stereosüsteemiga, mis kasutab kõrgemate ja madalamate sageduste jaoks eraldi kõlarielemente ja samasuguseid mehaanilisi lahendusi, nagu kasutatakse professionaalsetes stuudiotes helikvaliteedi parandamiseks.

Kui tahad veelgi võimsamat muusikaelamust, siis saab kaks eraldi Beats Pill Plus´i kõlarit ühendada stereopaariks ja kasutada neid topeltvõimsusega.

Kuna tegemist on juhtmevaba Bluetooth-kõlariga, siis on mõistagi tähtis ka aku kestvus. Kolme tunni laadimisega saab akud täis ja need kestavad maha mängides 12 tundi. Seda on piisavalt pika peo või pool päeva kestva kuulamise jaoks.

Aitab ka telefoni laadida

Üks harvaesinev lisaomadus on sel kõlaril veel – kui telefon juhtub tühjaks saama, siis ei pea veel muusikat seisma panema. Nimelt oskab Beats Pill Plus nutiseadmeid USB-pesast laadida ja annab neile toidet seni, kuni endal akus energiat jätkub.

Beatsi kõlareid Beats Pill Plus saab järgi proovida MySound2Go kaupluses T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse esimesel korrusel, kus vajadusel annavad soovitusi ja nõuandeid helitehnika spetsialistid. Lisaks võid kõlarid ära osta ka mugavalt www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv