Backbone – sest sinu telefonil on puudu just selline mugav sang

Backbone – sest sinu telefonil on puudu just selline mugav sang

  • Mysound2Go

Moodsate nutitelefonide surmapõhjus number üks on käest maha libisemine ja katkikukkumine, sest korpused on siledad ja libedad ning ekraanid äärest ääreni, nii et pole kuskilt hea kinni hoida. Tugevasse haardesse ja turvaliselt kätte aitab mobiili või miks mitte ka väiksema tahvli võtta Vonmähleni Backbone – sang, millest saab sõrmed läbi pista.

Vonmählen Backbone on kahepoolse teibiga, mille abil kleebitakse hoidik lihtsalt telefoni tagaküljele. Hiljem saab selle liimieemaldajaga turvaliselt ära võtta telefoni välimust kahjustamata, kuid kasutades hoiab see tugevalt kinni ja on turvaline.

Backbone on praktiline hoidik väga paljudel juhtudel: näiteks siis, kui teed fotosid, räägid mobiiliga või kirjutad sõnumeid – hoidik on kindlalt ühe käe haardes, samal ajal kui teise käega saad vajalikke asju nutitelefonis teha.

Kui hoidikut parajasti ei kasuta, on see vaid 5 mm paksuse ribana mobiili tagaküljel ja ei sega mobiili näiteks taskus kandmast. Samuti saab endiselt telefoni lauale panna, ilma et miski tagaküljel takistaks.

Vonmählen on Saksa kvaliteediga, disainitud Põhja-Saksamaal ja peab vastu nii külmas kui kuumas. Lisaks muidugi annab Backbone lisaks kasutatavusele juurde ka välist muljet – sellise lisaga telefoni kasutades oled praktiline ja stiilne.

Vonmählen Backbone mobiilihoidiku leiab MySound2Go poest keskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel või www.miterassa.ee e-poest.

Loading...

Sinu ostukorv