Aeg kuulareid uuendada – uhiuues Eesti kõrvaklapikeskuses on avamise puhul väga head hinnad

Aeg kuulareid uuendada – uhiuues Eesti kõrvaklapikeskuses on avamise puhul väga head hinnad

  • Mysound2Go

Eesti esimeses kaasakantavale helile spetsialiseerunud poes MySound2Go, mis asub Tallinnas Ülemistel uusimas ja moodsaimas kaubanduskeskuses T1 Mall, on avamise puhul hinnad kohati kuni 50 protsenti odavamad – ja seda ka tuntud ja hinnatud bränditoodetel. Uus ainulaadne kõrvaklapipood avatakse sel neljapäeval, 8. novembril ja lisaks suurtele soodustustele saab ka ise järgi proovida, mismoodi tippklassi klapid pähe sobivad.

MySound2GO – see tähendab „minu kaasaskantav heli“. Poest leiad kõike, mida vaja, et head heli igal hetkel nautida. Esindatud on parim valik kõrvaklappe ning kaasaskantavaid kõlareid sellistelt maailmakuulsatelt brändidelt nagu Sony, JBL, Bose, Marshall, Bowers&Wilkins, Bang&Olufsen, Harman&Kardon ning spetsiaalselt lastele loodud kõrvaklapibränd BuddyPhones. Oma kõrvade jaoks sobivad klapid või kõlari saad välja valida enda lemmikmuusikat kuulates, sest kogu pood on käed-küljes (hands-on) tüüpi – kõike saab ise proovida ja katsetada.

Kuni -50% soodustused kehtivad peale avamist 18. novembrini või kuni kaupa jätkub.

Heade pakkumiste alla kuuluvad näiteks järgmised tooted.

Bose Soundsport Free – mugavad juhtmevabad spordiklapid

Avamiskampaania on viinud Bose’i hinnatud juhtmevabad kõrvasisesed spordikõrvaklapid oluliselt odavamaks – kuni 18. novembrini on nende hind alla 130 euro. Saadaval on nii oranžid kui mustad mudelid.

Väikestest pritsmekindlatest klappidest, mis laevad end kaasasolevast karbist, kirjutasime mõned kuud tagasi. Ühe laadimisega töötavad need kuni 5 tundi, karbis on varuks veel kaks lisalaadimist, mis kokku annab 15 tundi sõltumatust välistest toiteallikatest.

Need kõrvaklapid on ka erakordselt kerged, kaaludes vaid 18 grammi.

Bang & Olufsen väga odavalt – kõlab ahvatlevalt?

Bang & Olufsen, mis tuntud tippklassi kvaliteedi ja erilise disainiga toodete, aga ka tavalisest kõrgema hinna poolest, on T1 Malli ja MySound2Go avamise puhul samuti oluliselt odavnenud – lausa 40%. Nii õnnestubki kampaania käigus kätte saada kõrvapealsed mürasummutavad H9i klapid alla 300 euroga. Odavamad on mustad ja kollased mudelid.

H9i torkab silma selle poolest, et aku tööaeg on väga pikk – 18 tundi, samuti pole mingeid järeleandmisi tehtud kvaliteedis – need on Bang & Olufseni tippklassi tooted, mille kättesaamine nii soodsa hinnaga on pigem suur erand.

Marshall – muusikaarmastajate poolt tuntud bränd kõrvaklapipoes korralikult esindatud

MySound2Go poes on olemas ka muusikute ning audiogurmaanide poolt hinnatud pika ajalooga Marshalli tooted. Kampaania raames võib omale soetada näiteks mustad Bluetoothiga Marshall Monitor klapid -40% allahindlusega ehk 149,99 euroga. Need on juhtmevabad, kestavad akult 30 tundi ning tänu sisseehitatud mikrofonile saab kasutada ka käed-vabad seadmena.

Bowers & Wilkins – must või kuldne 40% soodustusega

Veel üks tuntud bränd on uues MySound2Go poes esindatud – Bowers & Wilkins, mille mürasummutavaid PX mudeleid mustas või kuldses toonis saab osta 239,99 euro eest. See on tavahinnast 160 eurot soodsam, mille eest saaksid Sony Centerist veel lisaks midagi väärtuslikku soetada. Aku kestab 22 tundi ja müra summutatakse vastavalt erinevatele olukordadele, kuhu palju ringi liikuv kasutaja võib sattuda – eraldi on olemas lennumüra, linnamüra ja kontorimüra summutusrežiimid.

Lastekõrvaklapid – vastupidavad ja vajalikud ning nüüd palju odavamad

Tavaliselt peavad lapsed leppima kas täiskasvanute peakujuga kohandatud klappidega või kui vanemad ei raatsi neid osta, siis üsna kehva kvaliteediga mänguasjadega. BuddyPhones täidab lünga selles valdkonnas ja pakub vastupidavaid, kvaliteetseid ning just lastele mõeldud tooteid. Neist me mõni aeg tagasi kirjutasime pikemalt. Nüüd saab BuddyPhones´i klappe avamishindadega osta kuni 18. novembrini, kus on näiteks Standard klapid sinise, roosa ja rohelisena poole hinnaga ehk 9,99 euro eest ning Wave mudel sinise, roosa, rohelise ja kollasena samuti -50% ehk 39,99-eurose hinnaga. Klapid on nii vastupidavad, et võib lausa vedrukujuliseks väänata ja need taastavad lahti lastes oma esialgse kuju. Samuti kaitseb laste kõrvu helivaljuse piiramine – ei saa keerata valjemaks, kui lastele tervislik.

Kõik SonY Centeri ja MySound2Go kampaaniapakkumised T1 Malli avamise puhul leiab siit.

Loading...

Sinu ostukorv