4 kõrvaklappi, millega võid julgelt vee alla minna

4 kõrvaklappi, millega võid julgelt vee alla minna

  • Mysound2Go

Jaanuaris, kui õues on kevadiselt soojakraade ning lund ei paista kuskil, ongi parim aeg trenni minna ujulasse. Kuid sinna saab minna ka kõrvaklappidega. Siin on neli erinevat, mis kannatavad vett ja isegi kerget sukeldumist.

JBL Endurance Sprint – 49,99 eurot

JBL-i kõige odavamad veekindlad kõrvaklapid vastavad standardile IPX7, mis tähendab, et nendega võib sportida ükskõik millistes tingimustes, kasvõi vees. JBL Endurance Sprint sobib näiteks ujumiseks, sest kannatab sukeldumist kuni ühe meetri sügavusele. Samuti on need klapid täiesti sobivad igasugusteks veematkadeks ja veespordiks nii purjekatel, paatidel kui skuutritel, kui suvi saabub.

Sportlikel JBL-i klappidel ühendab kuulareid kaabel, mis aitab vältida nende kadumist (näiteks vees põhja vajumist), sest kaabel hoiab klapid paremini kaelas, kui need juhtuvad ära tulema. Paremaks püsimiseks on aga kaasas kolmes erinevas suuruses otsikud.

JBL Endurance Sprint´il on puutetundlik juhtimine, kiirlaadimine (10 minutit laadimist annab juurde ühe tunni kasutusaega), akud kestavad kuni 8 tundi.

JBL Endurance Jump – 79,99 eurot

JBL Endurance Jump on samuti IPx7 veekindlusklassiga, mis lubab nendega ujuma minna, aga soovitatakse mitte sukelduda rohkem kui meetri sügavusele. Pinnal ujumiseks sellest piisab.

Lisaks pakub Jump jäigemat kaelavõru klappide paremaks püsimiseks ja lahendust Powerhook, mis tunneb ära, kui oled klapid peast võtnud ja jätab sel hetkel muusika pausile. Klappe uuesti kõrva pannes jätkub muusika sealt, kus pooleli jäi. Nii ei pea sportimisel enam lülitamisele tähelepanu pöörama.

JBL Endurance Jump pakub sama aku tööaega nagu Sprint: 8 tundi, samuti on olemas kiirlaadimine.

JBL Endurance Dive – 99,99 eurot

Kui tahad muusika endaga igale poole kaasa võtta ja ujuda seal, kuhu mobiiliühendus ei ulatu, siis Dive on just see õige mudel. Nimelt on sellel lisaks ka sisseehitatud MP3 pleier, mis mängib 1 GB mahuga sisemällu salvestatud muusikat. Samuti tunnevad need ära, kui klapid pähe paned või ära võtad ning vastavalt kas peatub muusika või hakkab pausi kohast edasi mängima.

Aku kestab 8 tundi ning toetatud on kiirlaadimine.

Sony WF-SP900 – 279,99 eurot

Sony veekindlad klapid viivad sind otseses mõttes uutesse sügavustesse, sest veekindlusklass on kõrgem – IPX8 ja sukelduda võib kuni kahe meetri sügavusele. Tavalistes basseinides seega enam-vähem alati põhjani.

Võid veekindlad klapid Bluetoothi abil nutitelefoniga ühendada, kuid vee all pole sellest alati kasu – selleks on klappidesse sisse ehitatud väike Walkman – muusikapleier, mis mahutab 4 GB jagu lugusid (keskmiselt 920 muusikapala). Selleks, et klapid kogemata vees ära ei kaoks, saab need omavahel ühendada juhtmega, mis käib kaela taha.

Kaasas on neli erinevat otsikut ja reguleeritav tugi, mis hoiab klapid kindlalt paigal.

Sonyl on kaasas ka laadimiskapsel. Kui kõrvaklapid ise kestavad akudelt 3 tundi, siis laadimiskapsel annab juurde kuulamisaega kokku kuni 12 tunniks.

Loading...

Sinu ostukorv